سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان
ارتقای شاخص مراقبت بیماران دیابتی و فشارخونی در ارسنجان
.
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان ارسنجان، از افزایش شاخص مراقبت از بیماران دیابتی و فشار خونی شهرستان در 6 ماهه اول سال، نسبت به مدت مشابه سال قبل در سامانه سیب استان خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان، معاون بهداشتی این شبکه گفت: با توجه به بحران کرونا و با تلاش کارشناسان غیر واگیر،‌ پزشکان، بهورزان و مراقبان سلامت، شاخص مراقبت بیماران دیابتی و فشار خونی این شهرستان در 6 ماهه اول سال جاری ارتقاء یافته و درصد پوشش مراقبت در بین شهرستانهای استان بالاترین رتبه را به خود اختصاص داده است.«محمد دوله» افزود: بیماران قلبی عروقی، دیابتی و فشار خونی در دوران اپیدمی کرونا با تهدید دو جانبه مواجه خواهند بود، چرا که این بیماران نه تنها بیشتر در معرض خطر ابتلا به نوع شدید کرونا ویروس قرار دارند، بلکه ممکن است به علت ترس از این بیماری از مراجعه و دریافت خدمات مراقبتی خودداری نمایند.
او اظهار داشت: مراقبت این بیماران اهمیت زیادی دارد و عدم کنترل بیماری زمینه ای، باعث آسیب پذیری بیشتر در برابر این ویروس می گردد.

سرپرست مرکز بهداشت بیان کرد: توصیه می گردد بیماران طبق روال عادی، با دریافت نوبت و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی، جهت دریافت مراقبت مراجعه نمایند.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/08/21
تعداد بازدید:
272
نویسنده:
مریم السادات حسینی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal