سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان
تعطیلی دو واحد صنفی متخلف در«علی آباد» ارسنجان
.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت ارسنجان از تعطیلی دو واحد صنفی متخلف در علی آبادارسنجان، به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی در زمینه مبارزه با بیماری کرونا، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان، سرپرست مرکز بهداشت این شهرستان گفت: رعایت نکردن اصول بهداشتی، عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و تجمع افراد، با توجه به هشدارهای مستمر، مبنی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی، منجر به تعطیلی این واحدهای صنفی شد.

«محمد دوله» با اشاره به اینکه در حال حاضر شهرستان ارسنجان به لحاظ شیوع ویروس کرونا و افزایش شمار مبتلایان به این بیماری در وضعیت هشدارقرار دارد،افزود: با توجه به این شرایط، اعمال نظارت‌ها بر اصناف برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله‌گذاری فیزیکی و اجتماعی برای حفظ سلامت شهروندان، سختگیرانه‌تر شده است.

او تاکید کرد: رعایت تمام دستورالعمل های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک و فاصله گذاری فیزیکی در صنوف شهرستان ضروری است و در صورت رعایت نشدن این موارد، با متخلفانی که بخواهند این مصوبه را رعایت نکنند برخورد قاطع می گردد.

سرپرست مرکز بهداشت با تاکید بر ضرورت حفظ بهداشت در پخت نان، اضافه کرد: نان یکی از پرکاربردترین کالاها در سبد غذایی خانواده است که رعایت نکردن بهداشت در پخت و توزیع آن می تواند خطرهای بسیاری را به دنبال داشته باشد.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/08/07
تعداد بازدید:
314
نویسنده:
مریم السادات حسینی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal