سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان
جمع آوری وسایل پیشگیری از بارداری ناخواسته در راستای سیاست های جمعیتی جدید
به دنبال ابلاغ از وزارتخانه و با هدف بازنگری جدی در خصوص ارائه خدمات سلامت باروری به افراد گروه هدف در راستای سیاست های کلی جمعیت، وسایل پیشگیری از بارداری ناخواسته جمع آوری و در انبار مرکز بهداشت نگهداری شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان، سرپرست مرکز بهداشت گفت: ارتقاء پویایی و بالندگی جمعیت با افزایش نرخ باروری به بیش از سطح جانشینی(حداقل داشتن دو فرزند توسط زوجین) و به دنبال آن تحکیم بنیان و پایداری خانواده با اصلاح و تکمیل آموزش های عمومی درباره فرزند پروری هدف اصلی در راستای سیاست های کلی جمعیت بوده است.

مریم محمودی، کارشناس مسوول جمعیت و سلامت خانواده افزود: کارشناسان امور دارویی و سلامت باروری،  در راستای سلامت فرزند آوری، اقدام به جمع آوری اقلام پیشگیری از بارداری ناخواسته،  از مراکز جامع سلامت شهری ، روستایی، خانه های بهداشت و پایگاههای سلامت نموده و در انبار مرکز بهداشت نگهداری گردید.

 

او تاکید کرد: در راستای سیاست های جمعیتی و با توان بیشتر آموزش ، مشاوره و ارائه مراقبت های سلامت باروری به گروه هدف، توسط پرسنل مجرب مراقب سلامت و بهورز در حال انجام است.

پایان خبر

 
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/07/12
تعداد بازدید:
529
نویسنده:
مریم السادات حسینی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal