سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان
پیام تبریک رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان به مناسبت «روز جهانی بهداشت محیط»
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان، در پیامی، فرا رسیدن چهارم مهرماه روز جهانی بهداشت محیط را به تمام دلاوران عرصه سلامت تبریک گفت.
متن پیام به این شرح است:
 
"باسمه تعالی"
در تقویم بهداشت جهانی« 26 سپتامر» به عنوان روز جهانی بهداشت محیط نام گذاری شده است . بی شک این انتخاب فرصتی مغتنم را ایجاد کرده است تا بر اهمیت و جایگاه بهداشت محیط و تاثیر  آن در دستیابی به توسعه پایدار و سهم مشارکت مردمی و پشتیبانی سازمانها و ارگانهای دولتی و بخش خصوصی تاکید شود.
امروزه با تغییر سبک زندگی و چالشی با عنوان تغییر الگوی مصرف از منابع طبیعی به منابع مصنوعی و مواد شیمیایی و استفاده از سموم دفع آفات به شکل بسیار گسترده و همزمانی آن با بروز پدیده های همگانی همچون گرم شدن زمین، تغییرات اقلیم جهانی و از سوی دیگر بروز بیماریهای نوظهور، بار مضاعفی بر مسوولیت های بهداشت محیط در جامعه افزوده است.
رسیدن به چارچوب سبک زندگی سالم، نیازمند برخوردار بودن از محیط سالم و عدالت در دسترسی خدمات بهداشتی است و این رسالت بزرگ بر عهده تمام زحمت کشان عرصه بهداشت محیط قرار گرفته است.
اینجانب فرا رسیدن روز جهانی بهداشت محیط را به تمامی همکاران گرامی و سخت کوش خودم در واحد بهداشت محیط تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال سعادت و موفقیت را برای این عزیزان مسالت می نمایم.
 
 
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/07/05
تعداد بازدید:
254
نویسنده:
مریم السادات حسینی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal