سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان
حضور تیم مراقبت مرکزبهداشت در محل استقرار کارگران فصلی در ارسنجان
تیم نظارتی مرکز بهداشت با بازدید از محل استقرار کارگران فصلی شهرستان ارسنجان، مراقبت های بهداشتی ضروری و لازم را جهت کارگران و خانواده آنها به انجام رساندند.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان، سرپرست مرکز بهداشت گفت: یکی از انواع مهاجرت ها که جنبه موقتی نیز دارد. مهاجرت افراد جهت کار به صورت فصلی بوده که عموما تحت عنوان کارگران فصلی از آنها یاد می گردد. شهرستان ارسنجان یکی از شهرهایی است که از اواخر تیرماه تا اوایل آذرماه شاهد افرادی با قومیت های مختلف از سراسر کشور می باشد که چند ماه از سال را برای کسب درآمد به همراه خانواده به این شهرستان وارد می شوند.
 

محمد دوله اضافه کرد: بررسی ها نشان داده است که نیمی از آنها ایرانی و نیمی دیگر تبعه افغان می باشند. و عدم توجه به امر مسکن و مسائل بهداشتی کارگران فصلی مهاجر در این شهرستان از سوی خود این افراد و نیز مسئولان مربوطه موجبات ایجاد آسیب ها و مشکلات اجتماعی و بهداشتی را فراهم آورده است.

 

او ادامه داد: کارشناسان مرکز بهداشت شامل پزشک، دو نیروی مراقب سلامت، کارشناس بهداشت محیط و یک نفر بهورز، با حضور در محل استقرار کارگران فصلی، تمام مراقبتهای ضروری از جمله؛ مراقبت مادران باردار، واکسیناسیون کودکان، مراقبت سالمندان و غربالگری علائم کووید نوزده را به انجام رساندند.

 
 
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/06/29
تعداد بازدید:
320
نویسنده:
مریم السادات حسینی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal