پیام رئیس دانشکده مجازی

پیام رئیس دانشکده مجازی

IMG 7688

آموزش ضرورتی انکار ناپذیر در توسعه جوامع است و در این مسیر برای پیشرفت و توسعه لازم است همگام با پیشرفت های فناوری گام برداشت. در جهان امروز آموزش مجازی مرزها را در نوردیده است و خود را به امری حتمی و ضروری در دانشگاه های دنیا تبدیل کرده است.
دانشگاه های ایران نیز از این امر مستثنی نبوده اند و سالهاست که قدم های خوبی در این مسیر برداشته شده است. دانشجویان بسیاری با این روش تحصیل کرده اند و فارغ التحصیلان این شیوه آموزش به بازار کار و ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر هدایت شده اند.
دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان قطب آموزش الکترونیکی در علوم پزشکی کشور فعالیت های خود را در این حوزه از سال 1387 آغاز و همگام با پیشرفت های فناوری محدوده عملکرد خود را گسترش داد تا در سال 1395 به عنوان دانشکده مجازی فعالیت نماید.
درحال حاضر دانشکده مجازی علاوه بر تربیت دانشجویان به شیوه مجازی به دلیل ماهیت قطب علمی بودن خود وظیفه توسعه آموزش های مجازی را به گروه ها و دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، کلان منطقه پنج و ارائه مشاوره به سایر دانشگاه های کشور نیز بر عهده دارد.
دانشکده مجازی خود را به رعایت کیفیت در ارائه آموزش ها، ایجاد یادگیری معنادار در مخاطبان و تشویق یادگیرندگان به یادگیری مادام العمر متعهد می داند.
ریاست دانشکده مجازی از تمامی اساتید دانشگاه علوم پزشکی شیراز که بدون وجود محترم ایشان جایگاه امروز متصور نبود و همچنین حمایت بیدریغ ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاونت محترم آموزشی، ریاست محترم دانشگاه فضای مجازی علوم پزشکی کشور و معاون محترم آموزشی وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همواره کمال تشکر را دارد و تداوم وجود خود را مدیون تلاش های بی پایان این عزیزان می داند.

با آرزوی سربلندی همیشگی ایران اسلامی
دکتر مجیدرضا فرخی
اردیبهشت 1396

تاریخ به روز رسانی:
1399/11/12
تعداد بازدید:
1611
Powered by DorsaPortal