درباره دانشکده
واحد پردیس خودگردان شهید دوران 
  
 
 

دانشکده دندانپزشکی واحد پردیس خودگردان شهید دوران شیراز، سال 1389 با هدف جذب دانشجویان در داخل کشور  و ایجاد و توسعه فرصت های آموزشی شروع به کار نمود.

در ابتدا، تحصیل و آموزش دانشجویان در مقطع علوم پایه در واحد مستقر در کیش و پس از انتقال به شیراز در محل پارک علم و فناوری تعیین گردید. فعالیت های آموزشی – درمانی این واحد در مقطع بالینی در درمانگاه نادر کاظمی ادامه یافت.

از تیرماه سال 1395 به دنبال پیگیری های دانشجویان، با دستور رئیس محترم دانشگاه واحد پردیس خودگردان با دانشکده دندانپزشکی سراسری ادغام شد. دانشجویان پذیرفته شده پس از طی مقطع علوم پایه در شهرک صدرا، مقطع بالینی را در محل ساختمان شماره 2 دانشکده در مجتمع نادر کاظمی می گذرانند.

اعضای هیئت علمی متخصص در رشته های زیر، خدمات آموزشی به دانشجویان ارائه می نمایند.

بخش های آموزشی ذیل در این دانشکده در حال ارائه خدمات آموزشی به دانشجویان و خدمات درمانی به بیماران می باشند:

آسیب شناسی دهان، فک و صورت، ارتودانتیکس، اندودانتیکس (درمان ریشه)، ایمپلنت های دندانی، بیماریهای دهان، فک و صورت، پروتزهای دندانی، پریودانتیکس (درمان لثه)، جراحی دهان، فک و صورت، دندانپزشکی ترمیمی، دندانپزشکی کودکان، رادیولوژی دهان، فک وصورت، سلامت دهان و دندانپزشکی اجتماعی

از جمله امکانات و تجهیزاتی که در بخش های مختلف در اختیار دانشجویان قراردارد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

سه کلاس درس، یک آمفی تئاتر، لابراتوارهای دندانپزشکی جهت واحدهای پری کلینیک (میزهای فانتوم)، کتابخانه، سالن های مطالعه، سالن اینترنت می باشد.

تاریخ به روز رسانی:
1398/11/26
تعداد بازدید:
3087
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به  دانشکده دندانپزشکی شیراز  می باشد.
افراد https://www.sums.ac.ir
Powered by DorsaPortal