رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز: از مردم ‌می خواهم آرامش خود را حفظ کرده و به شایعات توجه نکنند
رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ‌حاشیه نشست بررسی روند اقدامات در جلوگیری از گسترش کرونا‌ویروس جدید اعلام‌ کرد: خوشبختانه با‌ همکاری مردم عزیز استان تاکنون ‌هیچ موردی از ابتلا‌ به ‌کرونا ویروس جدید در استان فارس تایید نشده است و‌ دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز با ‌تمام توان خود در این راستا در حال فعالیت است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «مهرزاد لطفی» افزود: با ‌توجه ‌به اینکه متاسفانه ‌حجم ‌شایعات ‌درباره این‌ مسئله بسیار‌ زیاد است، از اهالی شریف استان فارس خواهشمندم ضمن ‌رعایت نکات بهداشتی و توجه به هشدارهای دانشگاه علوم ‌پزشکی و وزارت بهداشت، از توجه به مطالبی که از منابع نامشخص صادر می شود و تنها به دنبال تشویش اذهان عمومی هستند و یا باز‌نشر این مطالب ‌خودداری کنند.
او در خصوص طرح مطالبی پیرامون درخواست تعطیلی مدارس از سوی ایشان نیز پاسخ داد: این یک موضوع تنها یک ‌شایعه است و تاکنون چنین درخواستی از سوی ‌مسوولان‌دانشگاه مطرح نشده است.
دکتر لطفی افزود: در ‌صورتی که در مورد هر موضوعی در خصوص این بیماری در‌ دانشگاه و سایر مراجع تصمیم گیری استان تصمیم گیری شود، مواضع مسوولان‌ دانشگاه از طریق پایگاه اینترنتی دانشگاه به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.
رئیس کارگروه پدافند غیر عامل‌ در‌ دانشگاه یادآور شد: از مردم‌ می خواهم توصیه های بهداشتی که از‌ مراجع رسمی مانند سایت ‌اینترنتی دانشگاه و ‌رسانه ملی منتشر می شود را‌ جدی گرفته و ‌به آنها عمل ‌کنند تا به مدد خداوند بتوانیم با‌ مشارکت تمام مردم از این مشکل ‌نیز عبور کنیم.
پایان خبر
تاریخ به روز رسانی:
1398/12/05
تعداد بازدید:
6451
آدرس: شیراز، خیابان زند، جنب هلال احمر، ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز-طبقه هشتم-مدیریت روابط عمومی
کدپستی: 71348-14336 تلفکس: 32308200-071 تلفن: 32122713-071
Powered by DorsaPortal