سال 98، رونق تولید
A+
A-
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ مرداد
اسامی برگزیدگان مرحله دانشگاهی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت اعلام شد
.

برگزیدگان مرحله دانشگاهی بخش های هنری، ادبی، فناوری، پژوهشی و آوایی غیرحضوری بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معرفی شدند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مدیر امور فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه با اعلام این خبر گفت: پس از انجام داوری و سنجش کیفی آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره، برگزیدگان مرحله دانشگاهی بخش های هنری، ادبی، فناوری، پژوهشی و آوایی غیرحضوری بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی شیراز مشخص شدند.

دکتر «سید حمیدرضا هدایتی» افزود: داوری آثار رشته های ذکر شده تک مرحله ای و به صورت کشوری بوده که نتایج آن از قبل اعلام شده بود، اما پس از اعلام نتایج کشوری، این آثار دوباره از سوی این دانشگاه مورد داوری و ارزیابی داخلی قرار گرفته و آثار برگزیده و فاخر آن مشخص شد.

او از آغاز مراحل آماده سازی دانشگاهیان علوم پزشکی شیراز برای حضور مقتدرانه در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور خبر داد.

دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در چهار دوره از جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، موفق شده به صورت مداوم رتبه نخست این جشنواره معتبر را به دست آورد.

برای مشاهده برگزیدگان این رقابت ها، اینجا کلیک کنید./105

پایان خبر

تاریخ:
1397/11/17
تعداد بازدید:
299
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal