سال 98، رونق تولید
A+
A-
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ مرداد
آئین تکریم و معرفی مسوولان حراست بیمارستان شهید آیت الله دستغیب برگزار شد
.
آیین تکریم و معرفی مسوولان حراست بیمارستان شهید آیت الله دستغیب با حضور مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مدیر حراست دانشگاه، ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و تسلیت به مناسبت دهه فاطمیه(س)، جایگاه این بیمارستان را در ارایه خدمات شایسته به بیماران، خاص و ویژه عنوان کرد و با تقدیر از کارکنان این مرکز گفت: همانگونه که در بیمارستان شهید آیت الله دستغیب خدمات منحصر به فرد و خوبی به بیماران ارائه می شود، نگاه دانشگاه نیز به این بیمارستان نگاه ویژه ای است.
 
 

دکتر «عبدالحسین فرح بخش» افزود: روسا و مدیران بیمارستان، حراست دانشگاه را در کنار خود بدانند و این واحد همواره با هدف یاری رساندن و تسهیل امور در خدمت کارکنان است.

همچنین دکتر «کاظم صمدی» رئیس بیمارستان شهید آیت االله دستغیب با ابراز رضایت از عملکرد، تعهد و زحمات صادقانه «رضا امیری» مسوول پیشین حراست در این بیمارستان، خدمات او را ارزشمند و شایسته تقدیر دانست.

«حمید پناهیان» مدیر بیمارستان شهید آیت الله دستغیب نیز با قدردانی از مسوولان پیشین حراست بیمارستان، خدمات تیم حراست دانشگاه را در ایجاد آرامش در بیمارستان ها مهم ارزیابی کرد.
 


«مهدی فرجی» معاون حراست دانشگاه گفت: به دلیل اینکه درصد قابل توجهی از کارکنان، دانشجویان، پزشکان و بیماران در بیمارستان را بانوان تشکیل می دهند، وجود کارشناس حراست بانو، در تسهیل امور و رضایتمندی بیشتر مجموعه نقش موثری دارد.

در این آئین «ولی الله مرادی» و «سمیه صابری» به عنوان مسوول و کارشناس حراست بیمارستان شهید آیت االله دستغیب معرفی و از «رضا امیری» مسوول حراست پیشین تقدیر شد./105

پایان خبر
تاریخ:
1397/11/16
تعداد بازدید:
50
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal