سال 98، رونق تولید
A+
A-
۱۳۹۸ شنبه ۲۶ مرداد
در کارگاه آموزشی سامانه قاصدک تاکید شد: ضرورت رعایت عدالت در محاسبه مزایای مالی پزشکان و کارکنان بیمارستان ها
.
کارگاه آموزشی مبانی اجرایی مبتنی بر عملکرد و تغییرات سامانه قاصدک، با حضور رابطان بیمارستان های دانشگاهی شهرستان های استان، در مجتمع ولایت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مسوول اقتصاد سلامت دانشگاه، با اعلام این خبر گفت: این کارگاه، با هدف آشنایی هرچه بیشتر رابطان سامانه قاصدک با نحوه ورود صحیح داده های کارکرد پزشکان و کارکنان، برپا شد و داده هایی که از سوی رابطان در سامانه یاد شده ثبت شده، مورد پایش قرار گرفت.
 

دکتر «عرفان خوارزمی» افزود: مزایای مالی خارج از فیش حقوقی حدود 14 هزار و 500 نفر از کارکنان و دو هزار و 200 نفر از پزشکان بیمارستانی و از جمله اساتید بالینی دانشگاه، در استان فارس با سامانه قاصدک محاسبه می شود که بخش بزرگی از بودجه دانشگاه را به خود اختصاص می دهد.
او ادامه داد: سامانه کشوری قاصدک از ابتدای مهر سال 1393 برای محاسبه پرداخت مبتنی بر عملکرد در بیمارستان ها، راه اندازی شده و کارانه پزشکان بر اساس کارکرد آنان و اضافه کار و کارانه کارکنان را بر مبنای داده های ثبت شده در سامانه و با استفاده از شاخص های ابلاغی وزارت بهداشت، به صورت خودکار محاسبه می کند.
در این کارگاه آموزشی، بر ورود صحیح داده ها بر اساس مبانی آموزشی ارایه شده و نقشی که این سامانه می تواند در راستای عدالت در محاسبه مزایا ایفا کند، تاکید شد./105
پایان خبر
تاریخ:
1397/11/16
تعداد بازدید:
159
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal