سال 98، رونق تولید
A+
A-
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ مرداد
2 عضو شورای عالی آمار دانشگاه منصوب شدند
.

طی احکامی جداگانه از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «سید هدایت الله فقیه» به عنوان عضو شورای عالی آمار و جانشین تام الاختیار ایشان در این شورا و دکتر «محمد حبیبی» به عنوان عضو شورای عالی آمار و دبیر شورای دانشگاه منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در متن حکم دکتر «علی بهادر» خطاب به دکتر فقیه آمده است:

پیرو تاکیدات وزارت متبوع بر استفاده از تحلیل شاخص های با کیفیت آماری در تصمیم گیری های راهبردی و عملیاتی دانشگاه و ضرورت تشکیل «شورای عالی آمار دانشگاه»، بدینوسیله جنابعالی را به عنوان عضو شورای عالی آمار و جانشین تام الاختیار اینجانب در این شورا منصوب می نمایم.

دکتر علی بهادر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز

همچنین متن حکم دکتر «علی بهادر» رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز خطاب به دکتر حبیبی بدین شرح است:

پیرو تاکیدات وزارت متبوع بر استفاده از تحلیل شاخص های با کیفیت آماری در تصمیم گیری های راهبردی و عملیاتی دانشگاه و ضرورت تشکیل «شورای عالی آمار دانشگاه»، بدینوسیله جنابعالی را به عنوان عضو شورای عالی آمار و دبیر شورا منصوب می نمایم، امید است با اتکال به خداوند متعال، استفاده حداکثری از ظرفیت این شورا و بهره گیری از توانمندی همه مدیران و کارکنان دانشگاه در جهت انجام ماموریت های محوله مجدانه تلاش نمایید.

انتظار می رود جلسات شورا، حداقل ماهی یکبار با دستور کار مشخص برگزار نموده و صورتجلسه ها و گزارش پیگیری مصوبات را برای اینجانب ارسال نمایید.

دکتر علی بهادر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز

تاریخ:
1397/11/16
تعداد بازدید:
651
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal