سال 98، رونق تولید
A+
A-
۱۳۹۸ شنبه ۲۶ مرداد
به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛ نشست مدیران و مسوولان بسته های طرح تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی در دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه 5 کشور برگزار شد
.

نشست بررسی و ارزیابی بسته های طرح تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی، با حضور مدیران و مسوولان این بسته ها در دانشگاه ها و دانشکده ها علوم پزشکی کلان منطقه پنج کشور، به میزبانی شیراز برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در حاشیه برگزاری این نشست دکتر «مصباح شمس» معاون آموزشی دانشگاه گفت: با هدف ایجاد وحدت رویه در خصوص ثبت مستندات برنامه عملیاتی دانشگاه در سامانه hop، کارگروه مسوولان بسته های یازده گانه آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و همتایان آنها در دانشگاه ها و دانشکده های کلان منطقه پنج شامل بوشهر، جهرم، فسا، بندرعباس، یاسوج، لارستان و گراش برگزار شد.
 
 دکتر «مهرداد آفرید» مدیر طرح تحول نظام آموزشی دانشگاه نیز گفت: در این کارگاه ها تمامی مسوولان بسته های طرح تحول، اقدامات انجام شده برای پیشبرد برنامه های طرح تحول و نوآوری آموزش در علوم پزشکی را مورد بررسی و تبادل نظر قرار دادند و در نهایت مقرر شد، نشست های دیگری نیز با هدف پیشبرد بهتر برنامه های طرح تحول و نوآوری در نظام آموزش در سطح دانشگاه ها و همچنین بین مسوولان دانشگاه ها و دانشکده های منطقه پنج برگزار شود تا بتوانیم شاهد ارتقای سطح آموزش در دانشگاه های منطقه باشیم.
 
دبیر کلان منطقه پنج کشور با اعلام این خبر گفت: یازده بسته ماموریتی تحول در آموزش، در دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه کشور در حال اجراست و پیشرفت این برنامه باید در یک فاصله زمانی سه ماهه به وزرات بهداشت گزارش داده شود.
 

دکتر «میرزاخلیل بهمنی» افزود: در همین راستا یک کارگاه آموزشی با حضور مسوولان تمامی بسته های تحول در آموزش برگزار شد که در این کارگاه فعالیت ها و پیشرفت های هر یک از بسته ها، مورد بازنگری قرار گرفت.

او از ارائه اقدامات انجام شده به تیم ارزیاب وزارت بهداشت، در یکم اسفند سال جاری خبر داد و برگزاری این کارگاه را نیز در راستای این امر عنوان کرد.

 

این کارگاه آموزشی با حضور دکتر «مصباح شمس» معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «مهرداد آفرید» مدیر طرح تحول نظام آموزشی دانشگاه و مسوولان بسته های تحول آموزش از دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان میزبان و دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی بوشهر، هرمزگان، کهگیلویه و بویراحمد، فسا، جهرم، لار و گراش برگزار شد./105

پایان خبر

تاریخ:
1397/11/16
تعداد بازدید:
144
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal