سال 98، رونق تولید
A+
A-
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ مرداد
مشاور اجرایی اورژانس کشور: حمایت از طرح ‌های اورژانس فارس از اولویت های این سازمان است
.

نشست بررسی وضعیت عملکرد یک ساله اورژانس فارس، با حضور دکتر «علی بهادر» رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «مجتبی سیف» و «مصطفی محمدیون» مشاوران اجرایی و عالی رییس اورژانس کشور، دکتر «مهرداد شریفی» معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و دکتر «محمدجواد مرادیان» مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «علی بهادر» رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تقدیر از عملکرد درخشان اورژانس پیش بیمارستانی فارس در یک سال گذشته گفت: با توجه به گستردگی استان فارس، نیاز به افزایش تعداد آمبولانس و بالگرد اورژانس در سطح استان احساس می شود و با توجه به نقش اورژانس 115 به عنوان پیشانی سلامت، لازم است این مهم مورد توجه قرار گیرد.

مشاور اجرایی رییس اورژانس کشور گفت: اورژانس کشور از عملکرد تیم اورژانس فارس در یک ساله گذشته و همدلی که در سطوح مختلف دانشگاه برای ارتقای هرچه بیشتر کیفیت خدمات در اورژانس پیش بیمارستانی فارس وجود دارد، احساس غرور می کند.

دکتر «مجتبی سیف» افزود: عملکرد درخشان اورژانس فارس و حضور قدرتمند آن در کلان منطقه پنج کشور، این منطقه را بسیار قوی و منسجم کرده است.

مشاور اجرایی و مشاور عالی رییس اورژانس کشور در سفری دو روزه به استان فارس، ضمن حضور در شهرستان های زرین دشت و داراب و نشست با نماینده مردم این دو شهرستان در مجلس شورای اسلامی، راه های ارتقای هرچه بهتر اورژانس پیش بیمارستانی این دو شهرستان و چالش های پیش رو را مورد بررسی قرار دادند.

 

دکتر سیف در خصوص ساخت پایگاه هوایی اورژانس شهرستان داراب گفت: هزینه ساخت این پروژه در حدود 600 میلیون تومان پیش بینی شده و با عملیاتی شدن این پایگاه، استان فارس مجهز به چهارمین پایگاه اورژانس هوایی می شود.

در سفر دو روزه نمایندگان اورژانس کشور به فارس، از پایگاه های شیراز، اکبر آباد کوار، زرین دشت، داراب و پایگاه های دانشگاه علوم پزشکی جهرم بازدید شد./105

پایان خبر

تاریخ:
1397/11/16
تعداد بازدید:
272
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal