سال 98، رونق تولید
A+
A-
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ مرداد
رقابت 160 بانوی ورزشکار دانشگاه علوم پزشکی شیراز در جام ورزشی دهه مبارک فجر
.

بانوان ورزشکار دانشگاه علوم پزشکی شیراز همزمان فرا رسیدن ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، با شرکت در جام ورزشی دهه مبارک فجر، این ایام را گرامی داشتند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مدیر تربیت بدنی دانشگاه گفت: مسابقات ورزشی جام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ویژه بانوان دانشگاه نزدیک به 160 بانوی ورزشکار دانشگاه در رشته های شطرنج، والیبال و تنیس روی میز برگزار شد.

 

دکتر «محسن داودی» ادامه داد: در مسابقات شطرنج که در یکی از موسسات آموزشی شطرنج برگزار شد، سیزده شطرنج باز زن دانشگاه در پنج دور، به صورت انفرادی و به روش سوئیسی با یک دیگر رقابت کرده و در پایان «زهرا محمدی راد»، «فاطمه کاظمی راد» و «سیده زهرا هاشمی» رتبه های نخست تا سوم را کسب کردند.

او افزود: در مسابقات والیبال نیز که با حضور 10 تیم از واحدهای تابعه دانشگاه در سطح استان برگزار شد، 120 بانوی والیبالیست دانشگاه به صورت دوره ای و در قالب دو گروه به مصاف یکدیگر رفتند.

دکتر داودی با اشاره به این موضوع که تمامی رقابت های والیبال در مجموعه ورزشی ولایت دانشگاه برگزار شد، عنوان کرد: پس از پنج روز رقابت فشرده، تیم های بیمارستان نمازی، ساختمان مرکزی دانشگاه و شبکه بهداشت و درمان آباده، سکوهای نخست تا سوم را تصاحب کردند.

 

مدیر تربیت بدنی دانشگاه اعلام کرد: رقابت های تنیس روی میز جام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، از دیگر رقابت های محبوب و پرطرفدار این مسابقات بود که با حضور 10 تیم و با شرکت 34 بازیکن در طی دو روز برگزار شد.

او با اشاره به برگزاری این مسابقات در دو بخش تیمی و انفرادی اعلام کرد: در بخش تیمی، 10 تیم و در بخش انفرادی 24 بازیکن در یک جدول تک حذفی به رقابت پرداختند و این مسابقات با انجام 23 بازی به پایان رسید.

 دکتر داوودی گزارش داد: طی این رقابت های فشرده، تیم های بیمارستان شهید رجایی، شبکه بهداشت و درمان آباده و بیمارستان نمازی به ترتیب رتبه های نخست تا سوم را کسب کرده و در بخش انفرادی نیز «منیره فیضی»، «فرانک فتحی» رتبه نخست و دوم را کسب کرده و «سهیلا حسامی» و «آرزو خراسانی» به صورت مشترک جایگاه سوم را از آن خود کردند.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه از همکاری تمامی کادر اجرایی، سرپرستان فنی، داوران، کارکنان و کارشناسان مدیریت تربیت بدنی واحدهای دانشگاه برای برگزاری مناسب این مسابقات تقدیر کرد./103

پایان خبر

تاریخ:
1397/11/15
تعداد بازدید:
63
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal