سال 98، رونق تولید
A+
A-
۱۳۹۸ شنبه ۲۶ مرداد
ارائه دستاوردهای 40 سال سلامت فارس در نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی
.

دانشگاه علوم پزشکی شیراز همواره توانسته به عنوان یک دانشگاه تیپ یک وزارت بهداشت و همچنین قطب پزشکی کشور، دستاوردهای برجسته ای را به سلامت کشور تقدیم کند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، سلامت فارس در دهه های پس از انقلاب اسلامی، با شتابی مضاعف، راه های توسعه و ترقی را پیموده و امروز، پیشینه ای موفق برای مجموعه بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شیراز رقم خورده است.

 
 
 

انجام موفق جراحی های پیچیده و نادر همچون جراحی جنین، جراحی دوقلوهای به هم چسبیده، جراحی های پیوند اعضا و پیشتازی در عرصه های جهانی، دستاوردهای تاثیرگذار در حوزه بهداشت و ارتقای شاخص های سلامت جامعه فارس، پیشبرد و توسعه پروژه های کارآمد عمرانی در حوزه بهداشت و درمان، موفقیت های آموزشی و پیشگامی در آموزش های نوین علوم پزشکی، دستاوردهای پژوهش در این حوزه با هدف ارتقای سلامت مردم، گسترش ارتباطات جهانی با هدف بین المللی سازی مجموعه دانشگاه، ارتقای امنیت غذایی و دارویی مردم استان، دستاوردهای فرهنگی، هنری و دانشجویی و همچنین تلاش های اثربخش برای گسترش تعامل با سازمان های مردم نهاد سلامت در مسیر رفع نیازهای بیماران و ارتقای دانش سلامت، از جمله توانمندی های این مجموعه بزرگ در معاونت های 9 گانه است که سلامت فارس را در ایران سرآمد کرده است.

 
 

همزمان با گرامیداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، مجموعه این موفقیت ها در قالب نمایشگاهی 10 روزه، از دوازدهم بهمن، در بوستان آزادی شیراز به نمایش گذاشته شده و علاقه مندان می توانند از ساعت 16 تا 22، با مراجعه به غرفه دانشگاه علوم پزکی شیراز، از نزدیک با این توانمندی ها آشنا شوند.

 

همچنین در راستای رسالت های این دانشگاه در امر آموزش و ارتقای سلامت عمومی جامعه، در این غرفه، خدمات غربالگری سلامت، محاسبه نمایه توده بدنی BMI، ارائه مشاوره های تغذیه، بهداشت روان و دارویی، سنجش فشارخون و همچنین آموزش احیای قلبی و اورژانس به مراجعان ارائه می شود.

نمایندگان واحدهای مختلف مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در غرفه های 20 تا 23 نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی، واقع در ضلع شرقی بوستان آزادی، خیابان سمیه، تا بیست و دوم بهمن، پذیرای مراجعان و علاقه مندان هستند./103

پایان خبر

تاریخ:
1397/11/14
تعداد بازدید:
495
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal