سال 98، رونق تولید
A+
A-
۱۳۹۸ شنبه ۲۶ مرداد
تأکید بر نقش محوری فرایندها در راستای دستیابی به اهداف دانشگاه
.

کارگاه‌های بهبود و ارتقای فرایندهای دانشکده پیراپزشکی، به مدت سه روز، با حضور رئیس، مسوولان و کارکنان این دانشکده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رییس دانشکده پیراپزشکی هدف اصلی از تشکیل این نشست ها را اثربخش کردن فرایند در سازمان عنوان کرد و با تاکید بر بهبود مستمر و ارتقای فرایندهای جاری افزود: در سازمان ‌هایی که وظیفه خدمت رسانی را بر عهده دارند، بررسی و پایش فرایندها باعث می ‌شود تا تفاوت عملکرد سازمان با نقطه مطلوب مشخص شود.

 

دکتر «صدیقه شریف زاده» با اشاره به ضرورت افزایش فعالیت ‌های تیم بهبود کیفیت، متشکل از نمایندگان واحدهای مختلف دانشکده، گفت: بیشتر فرایندهای اصلی و اختصاصی واحدها احصاء و مستندسازی شده‌ اند و در حال حاضر تأکید بر روی ارتقا و بهبود فرایندها و پایش عملکرد فرایندها قبل و بعد از ارتقاء است.

او بر اهمیت شناسایی و احصای فرایندهای باقیمانده، فرایندهای مشترک و فرایندهایی که می ‌توانند به صورت غیر حضوری ارائه شوند، تاکید کرد.

در این کارگاه‌ ها «طاهره طالبی»؛ رابط مستندسازی دانشکده پیراپزشکی با ارائه راهکارهای اجرایی برای بهبود فرایندها و رفع مسائل آن، شرکت کنندگان را با استراتژی‌ های موفق برای بهبود مستمر فرایندها آشنا کرد.

شناسایی چالش های مربوط به فرایندها در قالب نشست های توفان فکری، شناسایی مسایل کلیدی دارای اولویت و ارائه راهکار برای برطرف ساختن آن ها در مسیر بهبود و اصلاح فرایندها، از دیگر عناوین مورد بررسی در این نشست ها بود.

این سلسله کارگاه با حضور دکتر «صدیقه شریف زاده»؛ رئیس دانشکده پیراپزشکی، همچنین معاونان آموزشی، پشتیبانی، پژوهشی، فرهنگی و کارکنان این دانشکده برگزار شد./101

پایان خبر

تاریخ:
1397/11/13
تعداد بازدید:
10
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal