سال 98، رونق تولید
A+
A-
۱۳۹۸ شنبه ۲۶ مرداد
در سومین نشست ستاد نوروزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز عنوان شد؛ ثبت برنامه های نوروزی به صورت مکانیزه در سامانه الکترونیکی برای نخستین بار
.

سومین نشست ستاد نوروزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور مدیران دانشگاه از معاونت های مختلف، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دبیر ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه گفت: این ستاد برای هماهنگی های موردنیاز در ایام نوروز تشکیل شده تا واحدهای دانشگاه پاسخگویی فعال داشته و خدمات بهداشت و درمان در سطح استان، تحت تاثیر تعطیلات قرار نگیرد.

 

دکتر«محمدجواد مرادیان» با اشاره به اینکه برنامه ریزی ها و تمهیدات انجام شده و نوبت های کاری بیمارستان ها و مراکز درمانی در ستاد نوروزی، به کمک سامانه ثبت می شود، اعلام کرد: مکاتباتی با مدیران و مسوولان تابعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز و حوزه سلامت مانند بیمارستان های خصوصی و دولتی، مراکز درمانی و بیمه ها برای ثبت برنامه های نوروزی خود در این سامانه، طبق چک لیست مشخص، انجام شده است.

 

او افزود: برای نخستین بار این اقدام به صورت مکانیزه و با ثبت در سامانه، با هدف صرفه جویی و کاهش زمان و هزینه های متفرقه، بدون نامه نگاری، با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی انجام می شود.

دکتر مرادیان توضیح داد: این نشست ها به صورت هفتگی با حضور تمامی مدیران دانشگاه از معاونت های مختلف انجام می شود که با توجه به فعالیت های این ستاد در سال های گذشته، برنامه ریزی ها با سرعت بیشتری پیش می رود.

 

دبیر ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه با اعلام اینکه ستاد نوروزی در حوزه بهداشت، از ابتدای اسفند تشکیل می شود، گفت: از یکم اسفند، بازرسان بهداشت برای ایجاد آمادگی در ایام نوروز، فعالیت های خود را از مراکز تهیه، طبخ و پخش مواد غذایی مانند رستوران ها و مهمانپذیرها آغاز می کنند./103

پایان خبر

تاریخ:
1397/11/13
تعداد بازدید:
152
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal