سال 98، رونق تولید
A+
A-
۱۳۹۸ شنبه ۲۶ مرداد
برگزاری نشست توسعه همکاری های جمعیت هلال احمر استان فارس و مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز
.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان فارس و مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، راه های همکاری بیشتر این دو سازمان را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه ضمن ابراز خرسندی از حضور سرپرست جمعیت هلال احمر استان در مرکز اورژانس فارس، گفت: همواره شاهد روابط بسیار خوب و سازنده ای بین دو سازمان اورژانس و هلال احمر بوده ایم.

 

دکتر «محمدجواد مرادیان» با بیان رسالت بزرگ هلال احمر بیان کرد: هلال احمر همیشه در هر عرصه‌ ایی که نیاز شده برای خدمت به مردم در کنار دولت بوده است.

او بر توسعه آموزش های تخصصی برای امدادگران هلال احمر و تکنسین های اورژانس پیش بیمارستانی و همکاری بیشتر بین دو سازمان تاکید کرد و افزود: با توجه به توانمندی های موجود در مرکز اورژانس فارس، این مرکز آمادگی خود را برای برگزاری دوره های آموزشی تخصصی برای امدادگران سازمان هلال احمر اعلام می دارد و برای توسعه روابط و همکاری بین دو سازمان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

«حسین درویشی» سرپرست جمعیت هلال احمر استان فارس نیز با تاکید بر توسعه همکاری و تفاهم های موجود بین دو سازمان گفت: با توجه به حضور نیروهای هلال احمر در ماموریت های جاده ای، آموزش و مجوز انجام برخی اقدامات اولیه، می تواند در امدادرسانی به مصدومان موثر باشد./105

پایان خبر

تاریخ:
1397/11/13
تعداد بازدید:
163
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal