سال 98، رونق تولید
A+
A-
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ مرداد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛ گرامیداشت چهلمین بهار انقلاب اسلامی با پشتوانه ای غنی از ثمره های ارزشمند در کارنامه ملت ایران
.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر، چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را همگام با کسب افتخارات غرورآمیز برای مردم ایران خواند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «علی بهادر» با انتشار پیامی به این مناسبت، به پیشرفت های به دست آمده در طی چهل سال گذشته اشاره کرد که امروز ایرانی آباد را رقم زده است.

 

در متن این پیام، آمده است:

انقلاب پرفروغ اسلامی، اکنون در حالی به چهلمین بهار خود رسیده، که ایران اسلامی، با عبور غرورآمیز از بحران ها و تنگناها، امروز پشتوانه ای غنی از ثمره های ارزشمند را در کارنامه خود به ثبت رسانیده و نام ایران را در اذهان جهانیان، بلندآوازه کرده است.

روزهای دهه فجر، یادآور خاطراتی شیرین از به ثمر نشستن عزم و اراده ملتی است که با ایمان و یقین، افقی روشن پیش روی مردم جهان رقم زدند.

در سال هایی که گذشت، همواره ایران اسلامی، دستخوش بغض و عداوت دشمنانی بوده که با ایجاد بحران، تمامیت کشور را مورد حمله قرار داده و هر بار ناکامانه، شکست خورده اند و امروز نهال انقلاب، به درختی تنومند تبدیل شده که ایرانیان در سایه سار آن، طعم خوش امنیت و آرامش را تجربه می کنند.

کسب موفقیت ها و جایگاه های بین المللی در عرصه های پیشرفته علمی و فرهنگی، با رهنمودهای امام خمینی(ره) و تداوم این نگاه مدبرانه در ولایت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، امروز چهره ای نوین از ایران به جهان معرفی کرده که دیدن اقتدار و استقلال ایران باعث ایجاد عداوت و دشمنی های قدرت های استکباری شده است.

توسعه خدمات و امکانات در ابعاد و شاخص های گوناگون، وجهه ای دیگر از توانمندی انقلاب اسلامی است که نویدبخش ایرانی آباد است.

کسانی که دوران سخت انقلاب اسلامی را درک نموده اند، به خوبی آگاهی دارند که در چهل سال گذشته چه دستاوردهای بزرگی را تجربه کرده ایم.

خدمات سلامت نیز در چهل ساله پس از پیروزی انقلاب اسلامی، با تحولی شتابنده همراه بوده و دستاوردهایی غنی در عرصه های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را به ارمغان آورده است که کام ایرانیان را تا اقصی نقاط کشور شیرین ساخته است و شاهد دسترسی بیش از پیش همه مردم به امکانات و تجهیزات بهداشتی و درمانی و حضور اساتید و پزشکان برای خدمات رسانی به مردم در دورافتاده ترین و حاشیه ای ترین مناطق بوده ایم.

در استان فارس نیز به عنوان نگین سبز جنوب ایران، توسعه چرخه سلامت، به گونه ای شتابنده بوده که امروز، مفتخر به پذیرش بیمارانی از سراسر کشور و به ویژه استان های جنوبی و کشورهای خارجی، برای دسترسی به خدمات سلامت هستیم و بی شک این سطح از توسعه، تنها با انگیزه جهادی و روحیه انقلابی محقق گردیده است.

چهلمین بهار انقلاب اسلامی را به یکایک ایرانیان عزیز و همچنین خدمتگزاران انقلاب در تمامی عرصه ها تبریک گفته و از خداوند متعال برای همه نیروهای صدیق و خدوم، به ویژه همکاران ارجمندم در دانشگاه علوم پزشکی شیراز و اساتید و دانشجویان پرتلاش دانشگاه، توفیق روزافزون مسالت دارم و امیدوارم شاهد دستیابی به آرمان های حقیقی انقلاب اسلامی و بالندگی هر چه بیشتر ایران باشیم.

دکتر علی بهادر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز

تاریخ:
1397/11/12
تعداد بازدید:
191
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal