سال 98، رونق تولید
A+
A-
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ مرداد
در راستای ارتقای رضایتمندی بیماران انجام شد: راه اندازی درمانگاه نوبت عصر بیمارستان مادر و کودک شوشتری
.

درمانگاه نوبت عصر بیمارستان مادر و کودک شوشتری، با هدف ارتقای رضایتمندی بیماران و ارائه خدمات بیشتر به مراجعان، با حضور متخصصان زنان و زایمان، راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مدیر بیمارستان مادر و کودک شوشتری با اعلام این خبر گفت: در راستای رضایتمندی بیماران از خدمات ارایه شده در درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر و کودک شوشتری و با توجه به درنظر گرفتن وضعیت حساسیت خدمات رسانی به مادران و همچنین مسایل اقتصادی بیماران، شاغلان باردار، کلینیک نوبت عصر در این بیمارستان راه اندازی شد.

 

«طاهره گشتاسبی» با اشاره به امکان نوبت دهی تلفنی و اینترنتی در این مرکز، بیان کرد: با توجه به افزایش آمار مراجعان به درمانگاه و شلوغی این واحد در نوبت صبح و با توجه به اهمیت رضایتمندی مراجعان، امکان نوبت گیری غیر حضوری نیز فراهم شده است.

او ادامه داد: حضور متخصص زنان، اطفال، بیهوشی به صورت 24 ساعت، طب سنتی، مشاوره تغذیه و رژیم درمانی، رادیولوژی، سونوگرافی، ماموگرافی و انجام NST (سنجش حرکات و ضربان قلب جنین) و معاینه های اولیه مادران باردار شامل فشارخون، وزن و شنیدن صدای قلب جنین، از اهم خدمات این درمانگاه به شمار می رود.

مدیر بیمارستان مادر و کودک شوشتری، با اشاره به خدمات قابل ارائه در نوبت عصر درمانگاه گفت: معاینات آمادگی مادران باردار قبل از حضور در اتاق پزشک، انجام اعمال پاپ اسمیر، مراقبت های بعد از زایمان و مشاوره های شیردهی، با حضور کارشناسان مامایی در این درمانگاه انجام می شود.

گشتاسبی ویزیت نوزادان و کودکان زیر 5 سال و انجام ختنه با حضور متخصص اطفال و انجام اکو نوزادان با حضور فوق تخصص قلب کودکان را از خدمات ویژه در درمانگاه برشمرد و افزود: تمامی این خدمات با تعرفه های دولتی انجام می پذیرد و همین امر موجب افزایش رضایتمندی بیماران شده است.

او استقبال خوب بیماران از درمانگاه عصر را نشانه رضایت آنان دانست و گفت: در آینده برای افزایش خدمات به مراجعه کنندگان، پیگیری های لازم صورت می گیرد./105

پایان خبر

تاریخ:
1397/11/10
تعداد بازدید:
415
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:5
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal