سال 98، رونق تولید
A+
A-
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ مرداد
در هشتاد و هشتمین نشست سیاستگذاری تحول سلامت دانشگاه مطرح شد: عزم مسوولان دانشگاه و بیمه های استان برای استقرار نظام ارجاع الکترونیک از ابتدای سال 98
.

هشتاد و هشتمین نشست سیاستگذاری تحول سلامت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، همسو با برنامه ششم توسعه اقتصادی، ‌اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، دستورکار برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع و اجرای گام نخست برنامه استقرار نظام ارجاع برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در این نشست دکتر «علی بهادر» رییس دانشگاه بر لزوم سرعت بخشی به روند اجرایی شدن گام های تشکیل پرونده الکترونیک بیماران تاکید کرد.

 

در نظام ارجاع الکترونیک سعی می شود با استفاده از زیر ساخت ها و سامانه های موجود، ارائه خدمات به بیماران به نحوی مدیریت شود که با سرعت بخشی در ارایه خدمات، بررسی روند خدمات رسانی و نوع خدمت قابل انجام بوده و همچنین گام مهمی در راستای پرونده الکترونیک سلامت برداشته شود.

 

این نشست با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاونت های درمان، بهداشت،‌ توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، مدیرکل سازمان های بیمه تامین اجتماعی و سلامت و اعضای کمیته نظام ارجاع برگزار و پس از بررسی تمامی امور مربوطه چک لیست آمادگی استقرار نظام ارجاع در دانشگاه تایید و فرآیند انجام کار آغاز شد.

در این نشست مقرر شد با هماهنگی تمامی مراکز و واحدهای ستادی دانشگاه، اقدامات موردنیاز با هدف اجرایی شدن، به صورت هفتگی پایش شود./103

پایان خبر

تاریخ:
1397/11/10
تعداد بازدید:
598
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal