سال 98، رونق تولید
A+
A-
۱۳۹۸ شنبه ۲۶ مرداد
برگزاری آیین گرامیداشت سه شنبه های مهدوی در دانشگاه
.

مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از آغاز برگزاری آیین های گرامیداشت سه شنبه های مهدوی در دانشگاه، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل» گفت: بر اساس بیانات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، یکی از مهمترین اهداف شکل گیری نظام جمهوری اسلامی، زمینه سازی ظهور حضرت امام زمان(عج) است.

 

او اضافه کرد: مجموعه کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه نیز تلاش کرده با توجه به اینکه سه شنبه ها به برکت نام امام زمان(عج) و دعا برای ظهور و فرج ایشان نامگذاری شده است، 30 دقیقه ابتدای صبح روزهای سه شنبه و زمان ورود کارکنان دانشگاه و مراجعان به ساختمان مرکزی دانشگاه، با نصب استند سه شنبه های مهدوی و ارایه بروشورها و پمفلت هایی با موضوع امام زمان(عج)؛ مهدویت، شکل گیری مهدویت و وظایف ما در زمینه فرهنگ مهدویت را یادآوری کنیم.

مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه با اشاره به اینکه این حرکت از ساختمان مرکزی دانشگاه آغاز شده، از تلاش و برنامه ریزی کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه برای گسترش و اجرای این برنامه در سایر حوزه های دانشگاه در شیراز و شهرستان ها از سوی کانون های بسیج جامعه پزشکی، خبر داد.

 

دکتر هاشمی اصل ابراز امیدواری کرد با برگزاری این برنامه معنوی به سمتی حرکت کنیم که زمینه برای شکل گیری حکومت امام زمان(عج)، فراهم شود.

او افزود: کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه در سایر مناسبت های دینی و مذهبی نیز برنامه های مشابهی را برنامه ریزی و اجرا می کند و سعی شده این برنامه ها برگرفته از بحث های مهدوی باشد تا آمادگی برای تلاش همه کارکنان و ارباب رجوع برای خدمت در جامعه و انجام فعالیت های جهادی، ایجاد شود./102

پایان خبر

تاریخ:
1397/11/10
تعداد بازدید:
296
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:5
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal