حمایت از کالای ایرانی
A+
A-
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۱ آبان
بررسی راهکارهای توسعه خدمات سلامت در کوار با حضور اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز
.

اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ادامه سفر امروز خود به شهرستان کوار، با حضور معاون فرماندار این شهرستان، راهکارهای توسعه خدمات بهداشت و درمان را بررسی کردند.

به گزارش "وب دا" در شیراز، دکتر "علی بهادر" رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به همراه اعضای هیات رئیسه دانشگاه، ظهر امروز عازم شهرستان کوار شد.

 

دکتر بهادر و هیات همراه پس از بازدید از بیمارستان حضرت فاطمة الزهرا(س) این شهرستان، در نشستی مشترک با مهندس "اکبر روستا" معاون فرماندار، به بررسی راهکارهای توسعه خدمات سلامت در کوار پرداختند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن ارزیابی توانمندی ها و نیازمندی های این شهرستان در حوزه بهداشت و درمان، بر افزایش جلب حمایت نیکوکاران عرصه سلامت در ارتقای خدمات‌رسانی به مردم، تاکید کرد.

سرعت بخشیدن به تکمیل خدمات بیمارستان حضرت فاطمة الزهرا(س) و راهکارهای درآمدزایی این بیمارستان، نیروی انسانی، تسریع بهره برداری از پروژه های بهداشتی، ویزیت پزشکان خانواده و پزشکان متخصص، وضعیت بیمه و تامین دارو، از جمله باحث مطرح شده در این نشست بود.

 

دکتر "عبدالخالق کشاورزی" معاون درمان، دکتر "عبدالرسول همتی" معاون بهداشت، دکتر "مهرداد شریفی" سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع، دکتر "عبدالحسین فرح‌بخش" رئیس حوزه ریاست، دکتر "حسام درستی" مدیر نظارت بر دارو، فرآورده های بیولوژیک و مواد معاونت غذا و دارو و دکتر "اکبر اجرائی" مدیر روابط عمومی دانشگاه نیز در این نشست حضور داشتند./101

پایان خبر

تاریخ:
1397/03/05
تعداد بازدید:
505
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal