سال 98، رونق تولید
A+
A-
۱۳۹۸ شنبه ۲۹ تير
برگزاری دومین مدرسه تابستانه کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز
.

دومین مدرسه تابستانه کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در دو سطح مقدماتی و پیشرفته برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، «سعید عبدالهی فرد» دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه هدف از برگزاری این مدرسه تابستانه را آماده سازی و تقویت دانشجویان علاقمند در حیطه پژوهش و تحقیقات و عملیاتی بودن مباحث این دوره را یکی از اولویت های مهم اساتید و تیم اجرایی بیان کرد.
 

او افزود: با توجه به تصمیم گیری مبنی بر ارائه تمامی مطالب مهم از مقدمات جستجو تا متاآنالیز، کلاس ها به صورت همزمان در دو سطح مقدماتی و پیشرفته تشکیل شد که سطح مقدماتی شامل کلاس های جستجو، پروپوزال و مقاله نویسی و‌ سطح پیشرفته شامل RCT ، Peer Review و مرور سیستماتیک و متا آنالیز بود.

 «عبدالهی فرد» با اشاره به حضور یکصد شرکت کننده در این دوره، افزود : از این تعداد، 30 دانشجو در سطح پیشرفته و 70 دانشجو نیز در سطح مقدماتی کلاس ها را پشت سر گذاشتند که در مجموع، 40 دانشجو نیز از دیگر دانشگاه های علوم پزشکی کشور حضور داشتند.
 

دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه با اشاره به رضایتمندی شرکت کنندگان از کلاس ها، از دکتر «حسن زاده»، دکتر «فرهاد هنجنی» در تدریس سطح پیشرفته و همچنین دکتر «حبیب زاده» برای تدریس مباحث بخش مقدماتی، دکتر «دهقانیان» سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی، اعضای گروه اجرایی و دیگر مسوولان دانشگاه، تقدیر کرد.

پایان خبر

تاریخ:
1397/06/21
تعداد بازدید:
379
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal