حمایت از کالای ایرانی
A+
A-
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۱ آبان
تاکید امام جمعه ارسنجان بر مشارکت نیکوکاران ارسنجانی در توسعه سلامت عمومی
.

نشست هماهنگی و انتخابات اعضای هیات امنا و رییس جدید مجمع خیرین سلامت شهرستان ارسنجان، با حضور امام جمعه و فرماندار جدید ارسنجان، برگزار شد.

به گزارش "وب دا"در شیراز، با هدف تعیین نماینده مجمع خیرین سلامت ارسنجان در هیات امنای مجمع خیرین تامین سلامت فارس و مشخص شدن رییس جدید مجمع خیرین سلامت ارسنجان برای چهار سال آینده، انتخابات مجمع خیرین سلامت با حضور حجت الاسلام "ابراهیم احمدی" امام جمعه، مهندس "محمدباقر کاظمی" فرماندار جدید ارسنجان و اعضای مجمع خیرین سلامت شهرستان ارسنجان، در بیمارستان حضرت ولیعصر(عج)، برگزار شد.

دکتر "کورش قنبری" رییس شبکه بهداشت و درمان ارسنجان، گفت: در این جلسه ابتدا گزارشی از فعالیت های عمرانی شبکه و بیمارستان ارسنجان به اعضای مجمع ارایه و امام جمعه و فرماندار ارسنجان سخنانی در خصوص لزوم مشارکت افراد توانمند در امور خیرخواهانه و بخش سلامت، بیان کردند.

حجت الاسلام "ابراهیم احمدی" امام جمعه شهرستان ارسنجان نیز ضمن تقدیر از مشارکت های نیکوکاران سلامت، پاداش اخروی و ماندگاری امور خیرخواهانه را مهمترین ارزش آنها عنوان کرده و بر مشارکت نیک اندیشان در تامین نیازهای عرصه سلامت و راه اندازی بیمارستان جدید ارسنجان، تاکید کرد.

مهندس"محمدباقر کاظمی" فرماندارجدید ارسنجان دیگر سخنران این نشست بود که ضمن استقبال از مشارکت و حضور نیکوکاران در برنامه ها و تامین نیازمندی های شهرستان، با اشاره به محدودیت اعتبارات دولتی، حضور نیکوکاران را عاملی تعیین‌کننده در پیشرفت و توسعه دانسته و برآورده کردن نیازمندی های سلامت را گامی موثر در پیشرفت و توسعه شهرستان ارسنجان عنوان کرد.

در انتخابات مجمع خیرین تامین سلامت، "عبدالرضا زارع"با کسب بیشترین آرا، به عنوان رییس جدید مجمع خیرین سلامت شهرستان و نماینده خیرین تامین سلامت شهرستان ارسنجان در مجمع خیرین سلامت فارس انتخاب شد.

همچنین اعضای این نشست در پایان، از بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) ارسنجان بازدید کردند./101

پایان خبر

تاریخ:
1397/03/23
تعداد بازدید:
439
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal