حمایت از کالای ایرانی
A+
A-
۱۳۹۷ جمعه ۲۳ آذر
گردهمایی بزرگ دانشجویان دانشگاه به مناسبت هفته خوابگاه ها| خوابگاه های دانشجویی؛ نماد همبستگی اقوام و انسجام ملی
.

هفته خوابگاه های دانشجویی با شعار "خوابگاه های دانشجویی، نماد همبستگی اقوام و انسجام ملی" در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برگزار می شود.

به گزارش "وب دا" در شیراز، معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام خبر گردهمایی دانشجویان علوم پزشکی شیراز در روز بیست و هفتم اردیبهشت، گفت: این جشن بزرگ با حضور دانشجویان علاقمند و ساکن در خوابگاه ها و مدیران ارشد دانشگاه، همچنین هنرمندان ملی و کشوری برگزار می شود.

 

دکتر "کوروش عزیزی" با تبریک این هفته به دانشجویان ساکن خوابگاه های دانشجویی، افزود: تجهیز و آماده سازی خوابگاه های دانشجویی و ارتقای سطح کیفی و رفاهی، از بزرگترین دغدغه های این معاونت است و تلاش می کنیم با وجود محدودیت منابع، با صرفه جویی و در نظر گرفتن سیاست اقتصاد مقاومتی، این کار مهم به انجام برسد.

او رفاه و آسایش دانشجویان ساکن خوابگاه ها را یکی از مهم ترین عوامل موثر در ارتقای سطح کیفی آموزش و رفتار دانشجویان دانست و اضافه کرد: انتخاب شعار بسیار زیبای هفته خوابگاه ها در سال جاری با عنوان خوابگاه های دانشجویی، نماد همبستگی اقوام و انسجام ملی، نشان از اهمیت تاثیر جایگاه این اماکن دانشجویی بر حفظ اتحاد ملی و میهنی و سیاست های کلان و امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران دارد.

هفته خوابگاه ها، با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی به همت معاونت فرهنگی و امور دانشجویی و شورای صنفی و رفاهی دانشگاه، بیستم تا بیست و ششم اردیبهشت در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گرامی داشته شد./102

پایان خبر

تاریخ:
1397/02/26
تعداد بازدید:
339
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:12
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal