حمایت از کالای ایرانی
A+
A-
۱۳۹۷ جمعه ۲۳ آذر
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه: رمضان، عشق به معبود را ترجمانی تازه می بخشد
.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، فرارسیدن ماه مبارک رضمان، ماه عبودیت را گرامی داشت.

به گزارش "وب دا" در شیراز، دکتر "کوروش عزیزی" با ارسال پیامی به این مناسبت، این ماه راه، موسم زدودن کینه از دل ها خواند.

در متن این پیام، آمده است:

شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنزِلَ فِیهِ الْقُرْآن

رمضان، عطر عبودیت و بندگی خدا را با خود می آورد و شمیم عشق را در کران تا کران وجود آدمی جان می بخشد و هوای درون آدمی را بهاری می سازد و عشق به معبود و «عبدالله» بودن را ترجمانی تازه می بخشد.

ماه رجب و شعبان که می آیند، هر دو تمرینی هستند برای آغازی دیگر و ورود به ماه مهمانی خدا؛ ماه مبارک رمضان.

در رمضان کینه ها از دل زدوده می گردند و البته که دل بی کینه، محل انعکاس نور خداست و انوار الهی در دلی که خالی از کینه باشد، بهتر و زیباتر جلوه گر می شود.

پس چه خوب است که همه ما، دل های خود را از کینه ها خالی کرده و دست در دست هم، با حال روزه و دلی سرشار از یاد خدا، برای آبادی و سازندگی رفاهی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی ایران عزیز و انقلاب اسلامی که ثمره خون بهترین و پاک ترین جوانان این سرزمین است تلاش نمائیم.

رمضان به ما می آموزد که سختی و مشقت، با بردباری و توکل بر خدا آسان می گردد و تنگناها و محرومیت ها با قناعت و از خود گذشتگی برطرف می شوند، فراموش نکنیم که خداوند بر اساس وضعیت و شرایط زندگی هر کدام از بندگانش، حسنات این ماه را در نظر می گیرد.

با تبریک ورود به ماه مبارک رمضان، از همه شما روزه داران گرامی، التمای دعا داشته، توفیق و سربلندیتان را از خداوند بزرگ، خواستارم.

دکتر کوروش عزیزی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

تاریخ:
1397/02/26
تعداد بازدید:
185
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal