حمایت از کالای ایرانی
A+
A-
۱۳۹۷ جمعه ۲۳ آذر
برگزاری رقابت های دومین المپیاد ورزشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی شیراز
.

با پیشنهاد و برنامه ریزی شورای اساتید جوان دانشگاه، 40 استاد و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با شرکت در دومین المپیاد ورزشی، به رقابت پرداختند.

 

به گزارش "وب دا" در شیراز، مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این خبر، گفت: این رقابت ها که با حضور اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه و دانشکده های تابعه، در قالب دومین المپیاد اساتید این دانشگاه و به پیشنهاد و برنامه ریزی شورای اساتید جوان دانشگاه برگزار شد، با استقبال مطلوب اساتید همراه بود.

 

دکتر "حیدر صفرپور" هدف از برگزاری این المپیاد را تقویت بنیه و مشارکت بیشتر اجتماعی اعضای هیات علمی دانشگاه عنوان کرد و افزود: تقویت جسمی اساتید، به بالندگی روانی آنان کمک کرده و از این راه می توان شاهد ارتقای سطح کیفی آموزش تخصصی و همچنین بهبود شرایط ارتباطی این قشر مهم و تاثیرگذار در جامعه و دانشگاه بود.

 

او با بیان اینکه این رقابت ها در دو بخش آقایان و بانوان، با حضور 40 استاد و عضو هیات علمی، در مجموعه های ورزشی ولایت، غدیر و امام علی(ع) برگزار شد، رشته های ورزشی ویژه بخش آقایان را دو و میدانی، تنیس روی میز، دارت و شنا معرفی کرد و اضافه کرد: رقابت در بخش بانوان نیز شامل رشته های پرتاب دارت، دو و میدانی، پرتاب پنالتی بسکتبال و ایر هاکی بود.

 

دکتر صفرپور ادامه داد: در رشته تنیس روی میز آقایان، دکتر "علیرضا چوبینه" موفق به کسب رتبه نخست شدو رتبه های دوم و سوم این رشته را به ترتیب، دکتر "فرهاد لطفی" و دکتر "سیاوش بابا جعفری" از آن خود کردند.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه با اعلام اینکه در رشته دارت آقایان، دکتر "مهدی نصیری"، "حسن هاشمی" و "محمد حسینی" به ترتیب موفق به کسب رتبه های نخست تا سوم شدند، افزود: در رشته دو و میدانی، ماده صد متر نیز دکتر "محمد حسینی"، "اسماعیل سلطانی" و "مهدی نصیری" بر سکوهای اول تا سوم ایستادند.

دکتر صفرپور با اعلام اینکه قهرمانی رشته شنای 25 متر نیز به دکتر "فرداد اجتهادی" رسید، یادآور شد: "شهرام بامداد" و "رضا فیروزی" به ترتیب رتبه های دوم و سوم را به دست آوردند.

 

او ادامه داد: در رشته پرتاب دارت، "زهرا کاشفیان نائینی" رتبه نخست را از آن خود کرد و "زهرا فقیه"رتبه دوم را به دست آورد، در رشته دو و میدانی ماده 15*4 متر نیز "فروزنده زرآور" و "فهیمه رضازاده" از دیگران پیشی گرفتند.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه در پایان با اعلام اینکه در پرتاب پنالتی بسکتبال، "فروزنده زرآور" و "مژده زمانی" بیشترین امتیار را برای خود ذخیره کردند، افزود: "فهیمه رضازاده" و "زهرا فقیه" نیز در رشته ایرهاکی، توانستند خوش بدرخشند./103

پایان خبر

تاریخ:
1397/02/26
تعداد بازدید:
296
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:10
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal