حمایت از کالای ایرانی
A+
A-
۱۳۹۷ جمعه ۲۳ آذر
آغاز به کار کلینیک شکاف لب و کام و بهره برداری از پروژه های جدید در دانشکده دندانپزشکی شیراز
.

در آئینی با حضور مشاور عالی رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و دیگر مسوولان، کلینیک شکاف لب و کام، به همراه چند پروژه عمرانی و تجهیزات جدید، در دانشکده دندانپزشکی شیراز به بهره برداری رسید.

 

به گزارش "وب دا" در شیراز، مشاور عالی رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آئین بهره برداری از این پروژه ها، با بیان اینکه دانشکده دندانپزشکی، باعث افتخار دانشگاه است، دلیل اصلی آن را اساتید، اعضای هیات علمی، مدیران و دانشجویان دانشکده دندانپزشکی برشمرد و گفت: امید است با همکاری و تلاش اساتید و معاونان این دانشکده، شاهد موفقیت و پیشرفت های روزافزون در زمینه های علمی و درمانی باشیم.

 

دکتر "سید منصور کشفی" افزود: با توجه به مسیر رو به پیشرفت دانشکده دندانپزشکی، مسوولان دانشگاه نیز در این زمینه دانشکده را حمایت می کنند.

 

او از عزم راسخ و تلاش اساتید برای رفع نیازمندی های این دانشکده، تقدیر کرد.

 

رییس دانشکده دندانپزشکی شیراز نیز با معرفی کلینیک شکاف لب و کام به عنوان خدمتی مهم در این دانشکده که امروز به بهره برداری رسید، گفت: امید است این کلینیک به عنوان یک فضای آموزشی و درمانی، بتواند گام موثری در امر ارائه خدمت به بیماران مبتلا به شکاف لب و کام باشد.

 

دکتر "مهتاب معمارپور" با معرفی دیگر پروژه های بهره برداری شده به طرح اتصال طبقه اول ساختمان های قدیم و جدید، شامل راهروی ارتباطی، فضای پشتیبانی و ستادی اشاره کرد و افزود: سالن آمفی تئاتر با ظرفیت 200 صندلی، بخش جدید ایمپلنت های دندانی شامل فضاهای آموزشی برای دانشجویان و دستیاران این رشته و فضای درمانی برای بیماران نیازمند درمان های پیشرفته جراحی و کاشت اییمپلنت های دندانی، ساخت یک کلاس آموزشی برای گروه سلامت دهان، بازسازی 10 اتاق اداری و نوسازی در بخش درمان جامع نیز از جمله پروژه های عمرانی افتتاح شده در این دانشکده است.

 

او همچنین از افزوده شدن هشت اتاق جدید، راه اندازی یک بخش برای امور اساتید و اعضای هیات علمی در دانشکده قم آباد و بهره بردای از کتابخانه، قرائت خانه و سه کلاس درس در واحد نادر کاظمی، به عنوان دیگر پروژه های نام برد.

 

افتتاح اسکنر داخلی دهان، دستگاه تشخیص پوسیدگی دندان، دستگاه لیزر و اتوکلاو رومیزی کلاسB ، دیگر تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی جدیدی بود که امروز به بهره برداری رسید.

 

در ادامه این نشست، دکتر "محمدهادی ایمانیه" مشاور وزیر بهداشت در امور دانشگاه های علوم پزشکی با اشاره به اینکه دانشکده دندانپزشکی، یک روند رو به رشد و تعالی داشته است، بر اهمیت ساماندهی و توسعه کلینیک ویژه دندانپزشکی تاکید کرد.

 

او از اساتید و اعضای هیات علمی خواست تا برای خودکفایی و اداره کلینیک ویژه دندانپزشکی، همچنین حفظ و ارتقای جایگاه دانشکده دندانپزشکی، تلاش کنند.

 

این مراسم با حضور دکتر "محمدهادی ایمانیه" مشاور وزیر بهداشت در امور دانشگاه های علوم پزشکی، دکتر"سید منصور کشفی" مشاور عالی رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر "سید جلیل معصومی" معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر"فرهاد شفیعی" مدیر طب سنتی و مکمل معاونت درمان دانشگاه، دکتر "قاسم مقیمی" عضو شورای شهر شیراز، دکتر "صابر فرخی لاریجانی" سرپرست بیمه سلامت فارس، دکتر "مهتاب معمارپور" رییس دانشکده دندانپزشکی و جمعی از اساتید، اعضای هیات علمی و مدیران دانشکده دندانپزشکی برگزار شد.

 

پس از افتتاح پروژه های عمرانی این دانشکده، در نشستی با حضور رییس، معاونان، اساتید و اعضای هیات علمی دانشکده دندانپزشکی و مسوولان دانشگاه، راهکارهای بهبود سیستم آموزشی و درمانی دانشکده، مورد تبادل نظر قرار گرفت./103

پایان خبر

تاریخ:
1397/02/25
تعداد بازدید:
502
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:5
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal