حمایت از کالای ایرانی
A+
A-
۱۳۹۷ جمعه ۲۳ آذر
بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از مرکز پزشکی مقایسه ای و تجربی
.

دکتر "سید جلیل معصومی" معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از مرکز پزشکی مقایسه ای و تجربی دانشگاه، بازدید کرده و از نزدیک با خدمات آن، آشنا شد.

به گزارش "وب دا" در شیراز، دکتر "امین درخشان فر" رییس مرکز پزشکی مقایسه ای و تجربی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: در این بازدید، مجموعه فعالیت ها و خدمات مرکز پزشکی مقایسه ای و تجربی در زمینه تحقیقات پزشکی درون تنی(In-vivo) بر مبنای مدل های زنده، معرفی شد.

او افزود: دکتر معصومی در این برنامه، از بخش های جراحی، ریکاوری، تصویربرداری، آزمایشگاه های گیاهان دارویی، پاتولوژی و پروژه های عمرانی این مرکز، بازدید قرار کرد.

 

به گفته دکتر "درخشان فر" رییس مرکز پزشکی مقایسه ای و تجربی دانشگاه، این مرکز به عنوان زیرمجموعه معاونت پژوهشی دانشگاه با زیربنای 900 مترمربع و برخورداری از بخش های مختلف تولید، تکثیر و پرورش حیوانات آزمایشگاهی، اتاق های عمل، ریکاوری و تصویربرداری، پژوهشگران حوزه تحقیقات درون تنی، ارایه خدمت می کند.

در این بازدید، دکتر "مهرداد شریفی" مشاور معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و دکتر "علی توکلی" مدیر خدمات پشتیبانی دانشگاه، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه را همراهی می کردند./102

پایان خبر

تاریخ:
1397/02/25
تعداد بازدید:
433
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal