حمایت از کالای ایرانی
A+
A-
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۱ آبان
عملکرد سالانه استادان مشاور دانشگاه در سال 97 ، پایش شد
.

عملکرد اساتید و شرایط اجرای آیین نامه استاد مشاور در دانشکده های مختلف، هر ساله در دانشگاه علوم پزشکی شیراز بررسی می شود.

 

به گزارش «وب دا» در شیراز، مدیر استاد مشاور دانشگاه ضمن اعلام پایان بررسی این فرآیند در سال جاری، گفت: ارزیابی و پایش عملکرد سالانه اساتید مشاور در سال تحصیلی جاری، به همت یک تیم ثابت متشکل از دو مسوول استاد مشاور به عنوان مسوول گروه ارزیابی، دو کارشناس آموزشی استاد مشاور، یک استاد مدعو به عنوان ناظر خارجی که به طور متناوب برای هر دانشکده تغییر می یافت، انجام گرفت.

دکتر «احمد غلامی» افزود: در این برنامه که از بیست و پنج تیر آغاز شد، به مدت چهارده روز، پرونده مشاوره دانشجویان دانشگاه و اساتید مشاور آنها مورد بررسی قرار گرفت و با تائید معاون آموزشی دانشکده و تیم ارزیاب، به معاونت آموزشی دانشگاه گزارش شد.

 

او با اشاره به تغییرات این برنامه در سال 97، توضیح داد: در ارزیابی سال جاری نه تنها تمامی پرونده های استاد مشاور اساتید به صورت جداگانه برای هر دانشجو پایش شد، بلکه تمام مسائل مرتبط با آیین نامه ها، میزان ارجاعات دانشجو به مراجع ذیربط، اجرای مصوبات کمیته ها، طرح «منتور» و «منتی» و اجرای آن در دانشکده ها مورد بررسی و پایش قرار گرفت.

مسوول گروه ارزیابی نیز گفت: امسال برای برگزاری این برنامه با تلاش همکاران ارزیاب، پایش دانشکده ها به صورت یکنواخت، به همراه شاخص های دقیق ارزیابی تدوین و اجرایی شد.

 

دکتر «طاهره کلانتری» یادآور شد: در پایان هر روز از اجرای این برنامه، هیات پایشگر، مسوولان استاد مشاور دانشگاه، رییس و معاونان آموزشی دانشکده ها طی نشستی، فرایند ارزیابی تیم ارزیاب، نقاط قوت و ضعف برنامه اجرایی استاد مشاور در دانشکده را مورد تبادل نظر قرار می دادند و بر اساس جمع بندی آرا، مقرر شد نکات موردنظر برای عملیاتی شدن در سال آینده، در کمیته مرکزی دانشگاه مطرح شود./101

پایان خبر

تاریخ:
1397/05/17
تعداد بازدید:
372
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal