حمایت از کالای ایرانی
A+
A-
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۱ آبان
از 23 مرداد آغاز می شود: نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای تجهیزات و ملزومات پزشکی و فناوری های نوین
.

نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای تجهیزات و ملزومات پزشکی و فناوری های نوین، از بیست و سوم مرداد، به مدت دو روز، در دانشکده پزشکی شیراز، برگزار می شود.

به گزارش «وب دا» در شیراز، این نمایشگاه با هدف ارائه توانمندی های استان فارس در تولید تجهیزات و ملزومات پزشکی، با محوریت مرکز رشد تجهیزات پزشکی دانشگاه و همراهی کمیته حمایت از تولیدات داخل دانشگاه، در روزهای بیست و سوم و بیست و چهارم مرداد، در دانشکده پزشکی شیراز برگزار می شود.

در این نمایشگاه دو روزه، شرکت های مراکز رشد دانشگاه شامل مراکز رشد تجهیزات پزشکی، مهندسی بافت و سلول های بنیادی، فرآورده های دارویی و بیوتکنولوژی، شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری، با بیش از 60 محصول، دستاوردها و توانمندی های خود را به معرض نمایش می گذارند.

رئیس کمیته حمایت از تولیدات داخل دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تاکید بر اهمیت توسعه راهکارهای حمایت از تولید داخل، افزود: با برنامه ریزی های انجام شده، با حضور سازمان های مرتبط نظیر استانداری، صنعت، معدن و تجارت، بانک ها، اداره کل تجهیزات پزشکی کشور و دانشگاه علوم پزشکی شیراز، شرکت ها و مراکز، چالش های خود را با مسوولان در میان گذاشته و پس از اتفاق نظر، تفاهمنامه های مشترکی با محوریت گسترش فعالیت ها، منعقد می شود تا بتوانیم شاهد تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی به فرموده مقام معظم رهبری، در استان فارس باشیم.

دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل» از حضور مسوولان ارشد استان فارس در این نمایشگاه، با هدف آشنایی بیشتر با این توانمندی ها خبر داد./101

پایان خبر

تاریخ:
1397/05/17
تعداد بازدید:
116
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal