حمایت از کالای ایرانی
A+
A-
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ آبان
بهره مندی 152 بیمار طی مدت یک روز، از خدمت درمانی تزریق داروی داخل چشمی در بیمارستان شهید آیت الله دستغیب
.

برای کاهش مدت زمان انتظار بیماران و برای انجام تزریق داروی داخل چشمی اوستین، 152 بیمار ظرف مدت یک روز تحت مداوا قرار گرفتند.

به گزارش «وب دا» در شیراز، مدیر بیمارستان شهید آیت الله دستغیب با اعلام این خبر، گفت: تزریق داروی داخل چشمی« اوستین » برای بیماران به صورت سرپایی و از سوی پزشک فوق تخصص شبکیه در اتاق عمل این بیمارستان، انجام می شود.

 

دکتر «حسین زارعی» با بیان اینکه به صورت معمول، تزریق داروی داخل چشمی برای 50 تا 60 بیمار در روزهای پنج شنبه هر هفته در بیمارستان شهید آیت الله دستغیب انجام می شود، افزود: در این اقدام بی سابقه که برای رفاه حال بیماران و پیشگیری از مدت زمان طولانی تر انتظار اتاق عمل، با همکاری پزشکان، مسوولان و کارکنان توانمند درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی و بخش های اتاق عمل و چشم این بیمارستان برنامه ریزی و اجرا شد، با تشکیل اتاق عمل ویژه، به 152 بیمار طی مدت یک روز در دو نوبت صبح و عصر، خدمت درمانی انجام تزریق داروی داخل چشمی ارائه شد.

او درباره «اوستین» داروی تزریقی داخل چشم، توضیح داد: این دارو برای کاهش سرعت پیشرفت بیماری و کاهش خطر ازدست دادن دید در بیماران مبتلا به مشکلات شبکیه و تخریب شبکیه وابسته به سن کاربرد دارد که در این روش، چشم پزشک در یک عمل سرپایی و در یک محیط استریل، این دارو را به داخل چشم تزریق می کند.

 

مدیر بیمارستان شهید آیت الله دستغیب این بیمارستان را جامع ترین مرکز درمانی بیماران هموفیلی و تالاسمی و یکی از پیشرفته ترین آزمایشگاه های ژنتیک، تشخیص قبل از تولد و درمان ناباروری در مردان در جنوب کشور و درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان را از جمله بخش های ویژه آن معرفی کرد.

بیمارستان شهید آیت الله دستغیب با ارائه خدمات تشخیصی و درمانی دارای بخش های بستری اورژانس، داخلی، ریه کودکان و بخش های جراحی چشم، گوش، حلق و بینی فعالیت دارد./103

پایان خبر

تاریخ:
1397/05/16
تعداد بازدید:
337
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:11
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal