حمایت از کالای ایرانی
A+
A-
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ آبان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز تاکید کرد: نقش آفرینی اصحاب رسانه در بهبود پیشبرد اهداف عالی نظام سلامت کشور
.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تبریک هفدهم مرداد، روز خبرنگار، وفاداری اصحاب قلم و اندیشه به رسالت های حرفه ای این عرصه را زمینه ساز توسعه پیشبرد اهداف عالی نظام سلامت کشور عنوان کرد.

 

به گزارش «وب دا» در شیراز، دکتر «علی بهادر» با ارسال پیامی به این مناسبت، با تجلیل از فعالان عرصه خبر، به ویژه خبرنگاران فارس، بر نقش موثر همراهی جامعه رسانه ای با خادمان سلامت کشور در ارتقای خدمات بهداشت و درمان، تاکید کرد.

در متن این پیام، آمده است:

نظام سلامت ایران، در تمامی برهه های گذشته تا دستیابی به جایگاه کنونی، همواره سرمایه ای غنی و ارزشمند را در کنار خود داشته و به مدد این همراهی توانسته نگاه تیزبینانه تری نسبت به نقاط قوت و ضعف خود یافته و از آرای مردم عزیز کشور، به عنوان مخاطبان حقیقی مجموعه خدمات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اطلاع جامع تری کسب کند.

خبرنگاران فرهیخته و صاحبان قلم و اندیشه، همواره با وفاداری به رسالت های حرفه ای این عرصه، همراه و همدوش خادمان سلامت مردم بوده اند و با انعکاس نیازمندی ها، به عنوان نیروی محرکه بسیاری خدمات، ایفای نقش کرده اند.

از سویی دیگر، انتشار خدمات شبانه روزی دست اندرکاران امر بهداشت و درمان به آحاد جامعه، توانسته در اثربخشی هر چه بهتر این خدمات، موثر باشد و با گسترش آگاهی مردم از این تلاش ها و ارتقای رضایت آنان، انگیزه دست اندرکاران این حوزه نیز تقویت شود.

به پاس این همکاری ها و به مناسبت هفدهم مرداد، روز خبرنگار، این همدلی را ارج نهاده و قدردان سختکوشی اصحاب رسانه در عرصه تنویر افکار عمومی هستم. به ویژه خبرنگاران همیشه در صحنه و عزیز استان فارس که همواره به عنوان بازویی توانمند و چشمی بینا، در کنار خانواده بزرگ علوم پزشکی شیراز بوده اند.

از شما بزرگواران می خواهم تا در ادامه مسیر ارتقای سلامت در خاک پهناور فارس نیز با بیان صادقانه و انعکاس روشنگرانه و مسوولانه مسایل، ما را در امر ارائه خدمت، یاری رسانید.

گرامی می دارم یاد شهید «محمود صارمی» را که با جانفشانی در عرصه خبر، الگویی شایسته برای جامعه رسانه ای ایران اسلامی شد.

این روز را به یکایک خبرنگاران عزیز، به ویژه خبرنگاران پرتلاش عرصه سلامت تبریک و تهنیت گفته و از خداوند منان سربلندی و موفقیت شما عزیزان را در حرفه خطیر خبرنگاری و خدمت به خلق، خواستارم.

دکتر علی بهادر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز

تاریخ:
1397/05/16
تعداد بازدید:
148
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal