حمایت از کالای ایرانی
A+
A-
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۱ آبان
در آستانه روز خبرنگار صورت گرفت: عیادت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و اصحاب رسانه از بیماران بیمارستان آنکولوژی امیر
.

در عیادت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس به همراه اصحاب رسانه استان از بیماران مبتلا به سرطان بیمارستان آنکولوژی امیر، پیرامون برگزاری برنامه های هنری و فرهنگی در این مرکز برای ایجاد انگیزه و روحیه دهی به بیماران و همراهان آنان، همفکری شد.

 

به گزارش «وب دا» در شیراز، مدیر بیمارستان آنکولوژی امیر در جمع خبرنگاران حاضر در این برنامه، یکی از نیازهای بیماران و همراهان بیمار در این بیمارستان را ایجاد انگیزه و روحیه برای سپری کردن موفق مدت درمان و بهبودی عنوان کرد.

 

مهندس «امیرحسین گنج کریمی» با اشاره به اینکه بیماران از هفت کشور همسایه و 13 استان همجوار برای درمان سرطان به این بیمارستان مراجعه می کنند، افزود: بیمارستان آنکولوژی امیر با یکصد تخت فعال، در کنار دو بیمارستان در تهران و مشهد، برای درمان بیماران سرطانی مشغول به فعالیت است و به مبتلایان سرطان و تومورهای مغزی در قالب سه بخش اطفال، یک بخش اتفاقات، یک بخش بزرگسال مردان، یک بخش بزرگسال زنان و همچنین بخش های سونوگرافی، رادیولوژی و آزمایشگاه خدمات درمانی موردنیاز ارایه می شود.

 

او ادامه داد: فرآیند شناسایی بیماری در درمانگاه های تخصصی و یا مراکز بیمارستانی دیگر انجام می گیرد و در صورت تشخیص، بیماران برای بستری به این مرکز ارجاع می شوند و هم اکنون حدود 70 درصد آمار اشغال تخت در این مرکز، به بیماران سایر استان ها و کشورهای همجوار اختصاص دارد که از نیکوکاران سایر استان ها نیز دعوت می شود در توسعه خدمات این بیمارستان، همکاری داشته باشند.

 مهندس «گنج کریمی» مهم ترین نیازهای بیماران این بیمارستان را حمایت روانشناختی و عاطفی، همچنین تهیه دارو با توجه به قیمت بالا عنوان کرد و از گروه های مردم نهاد، مردم و مسوولان خواست تا در صورت تمایل به همکاری، با مراجعه به این بیمارستان به نشانی شیراز، فرهنگ شهر، ایستگاه 11 و یا به کمک شماره تماس 4-6323731 و4- 36323531و یا نشانی الکترونیکی: www.amirhp.sums.ac.ir از نحوه ارائه این کمک ها مطلع شوند.
 

مدیر بیمارستان آنکولوژی امیر اضافه کرد: نیکوکاران می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب71/15128159 با شناسه 2400080478119 بانک ملت به و با قید عنوان «کمک های مردمی» در قبض پرداختی، برای درمان بیماران این بیمارستان اهدا کنند.

 

او همچنین از برنامه ریزی برای بهره برداری از یک سالن آمفی تئاتر خیرساز در این بیمارستان، در آینده نزدیک خبر داد که این امر مورد استقبال «صابر سهرابی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس قرار گرفت و پیرامون اجرای برنامه های فرهنگی هنری در این بیمارستان، همفکری شد.

این برنامه صبح امروز، شانزدهم مرداد و در آستانه روز خبرنگار،برگزار شد./103

پایان خبر

تاریخ:
1397/05/16
تعداد بازدید:
500
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:5
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal