حمایت از کالای ایرانی
A+
A-
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۱ آبان
کسب رتبه نخست واحد توسعه پژوهش های بالینی بیمارستان نمازی در کشور
.

واحد توسعه پژوهش های بالینی بیمارستان نمازی به عنوان برترین واحد توسعه پژوهش های بالینی بیمارستانی کشور شناخته شد.

 

به گزارش «وب دا» در شیراز، بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد واحدهای توسعه تحقیقات بالینی بیمارستان های آموزشی – درمانی دانشگاه های تیپ 1، 2 و 3 علوم پزشکی کشور درسال 1396 و در پی تلاش کارکنان واحد توسعه پژوهش های بالینی بیمارستان نمازی، برگ زرین دیگری بر افتخارات دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزوده شد.

مسوول واحد توسعه پژوهش های بالینی بیمارستان نمازی گفت: این واحد در سال های گذشته نیز با کسب رتبه برتر در این رقابت سالانه کشوری ، توانسته بود خود را به عنوان واحدی برگزیده و پرتوان در زمینه توسعه پژوهش های بالینی در سطح کشور مطرح کند.

دکتر «حمید محمدی» همکاری متخصصان و مشاوران و نوآوری های کارکنان این واحد به همراه تلاش مضاعف در بسترسازی مناسب برای کمک به انجام پژوهش های کاربردی و اثربخش در بیمارستان نمازی را در کسب این رتبه موثر دانست.

او همچنین ارائه مشاوره های گوناگون در این زمینه به دانشجویان، اساتید و محققان دانشگاه را دیگر عامل برتری این واحد عنوان کرد و افزود: مجموع این تلاش ها موجب شد تا در سال 96 این واحد در رقابت با 47 واحد توسعه پژوهش های بالینی در کشور، رتبه نخست را به دست آورد .

مسوول واحد توسعه پژوهش های بالینی بیمارستان نمازی ابراز امیدورای کرد تا این رویکرد رو به پیشرفت، به همراه پشتیبانی مسوولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گامی موثر در ارتقای های علوم پزشکی و خدمتی ارزشمند به سلامت مردم ایران باشد./101

پایان خبر
تاریخ:
1397/05/16
تعداد بازدید:
283
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal