حمایت از کالای ایرانی
A+
A-
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ آبان
حضور کارشناسان مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در کارگاه های مبانی ارتباطی
.

یک دوره کارگاه آموزش و توانمندسازی مبانی ارتباطی برای کارشناسان مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برگزار می شود.

به گزارش «وب دا» در شیراز، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: این دوره آموزش و توانمندسازی در پنج جلسه و در مجموع 20 ساعت، با هدف ارتقای سطح توانایی های ارتباطی کارشناسان مدیریت فرهنگی این دانشگاه، برنامه ریزی شده است.

 

دکتر «کوروش عزیزی» ادامه داد: از آنجا که کارشناسان و متولیان امور فرهنگی دانشگاه، نقش مهمی در بالا بردن و بهبود شرایط فرهنگی در مواجهه با همکاران و در ارتباط با دانشجویان دارند، توانمندسازی آنان در زمینه های ارتباطی می تواند به بالا بردن سطح فرهنگ و بهسازی شرایط گفتمانی در سطح جامعه، منجر شود.

او با اشاره به همکاری موسسه فرهنگی و هنری نادیان حکمت و نور در برگزاری این دوره، از حضور مدرسان مجرب دانشگاه علوم پزشکی شیراز، انجمن روانشناسان فارس، معاونت فرهنگی بسیج مستضعفین، حوزه علمیه شیراز و سایر دستگاه ها و نهادهای فرهنگی استان به عنوان مدرس این دوره ها خبر داد.

 

دکتر «عزیزی» اضافه کرد: این دوره ها به صورت مستمر و هفتگی ادامه دارد و موضوعاتی مانند تکنیک و روش های برقراری ارتباط با مخاطب، فن بیان و شیوه های اداره کلاس، پوشش و لباس، سواد رسانه ای و مبانی فرقه ها را در بر می گیرد.

 

این دوره های آموزشی، برای کارشناسان فرهنگی دانشگاه دارای امتیاز ارزشیابی شغلی است و تاکنون نخسین نشست آن با موضوع تکنیک و روش های برقراری ارتباط با مخاطب با حضور دکتر «جعفری» از اساتید روانشناس استان فارس، برگزار شد./102

پایان خبر

تاریخ:
1397/05/16
تعداد بازدید:
229
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal