حمایت از کالای ایرانی
A+
A-
۱۳۹۷ دوشنبه ۱ بهمن
تاکید بر توسعه خدمات به بیماران مبتلا به سرطان در بازدید مشترک مسوولان دانشگاه و اعضای شورای شهر از بیمارستان امیر
.

صبح امروز، با حضور مشاور عالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و نمایندگانی از شورای اسلامی شهر شیراز در بیمارستان آنکولوژی امیر، بر توسعه خدمات رسانی به بیماران مبتلا به سرطان، تاکید شد.

به گزارش «وب دا» در شیراز، مشاور عالی رئیس دانشگاه در این بازدید، با تاکید بر اهمیت خدمات رسانی به بیماران مبتلا به سرطان، نسبت به تشکیل نشست های منظم مسوولان دانشگاه و پیگیری ویژه در این زمینه، قول همکاری داد.

 

دکتر «سید منصور کشفی» افزود: در مواردی نیز که این موضوع نیازمند پیگیری در سطوح وزارتی باشد، مسوولان دانشگاه، اقدام لازم را انجام می دهند.

او با تقدیر از مجموعه مسوولان و کارکنان بیمارستان امیر، برای خدمت رسانی به بیماران مبتلا به سرطان، ابراز امیدواری کرد تا با پیگیری های ویژه، شاهد توسعه خدمات رسانی این بیمارستان باشیم.

 

دکتر «قاسم مقیمی»، عضو شورای اسلامی شهر شیراز نیز در خصوص به کارگیری توانمندی های این مجموعه و شهرداری شیراز، در راستای ارتقای خدمت به بیماران مبتلا به سرطان در زمینه های مختلف، قول همکاری داد.

در این بازدید، دکتر «سید امیدرضا ذکاوت» رئیس مرکز آموزشی درمانی امیر، با ارائه گزارشی از شرایط ویژه بیماران این بیمارستان، به عنوان تنها بیمارستان ارائه دهنده خدمات خاص به بیماران مبتلا به سرطان در جنوب کشور، گفت: تمامی بیماران مراجعه کننده به این بیمارستان، دارای شرایط اورژانسی هستند و لازم است همه امکانات و کارکنان ما در خدمت اینگونه بیماران باشند.

او توسعه خدمات رسانی به بیماران این بیمارستان را نیازمند افزایش حمایت سازمان های بیمه گر و دانشگاه عنوان کرد و افزود: با توجه به نبود منابع درآمدزایی در بیمارستان و همچنین هزینه های بالای دارو، شیمی درمانی و سایر مراقبت های این بیماران، این امر اهمیت ویژه ای می یابد.

 

دکتر «ذکاوت» تاکید کرد: با وجود تاخیر در پرداخت های این بیمارستان نسبت به دیگر بیمارستان ها و همچنین شرایط دشوار بیماران مبتلا به سرطان، پزشکان، پرستاران و کارکنان این بیمارستان، با علاقه و انگیزه، به خدمت رسانی مشغولند.

مهندس «گنج کریمی» سرپرست مدیریت این بیمارستان نیز به بیان دیگر مسایل و نیازمندی های این بیمارستان پرداخت و گفت: شرایط خاص تغذیه بیماران مبتلا به سرطان، همچنین تامین داروی موردنیاز آنان، از جمله مهم ترین دغدغه های بیماران خانواده های آنان است.

 

توسعه فضاهای درمانی بیمارستان، پارکینگ، فضای سبز و دفع پسماندهای شیمیایی و بیمارستانی، از جمله درخواست های مطرح شده در این بازدید بود.

در این بازدید، دکتر «فرهاد شفیعی» مسوول پایش عملکرد روسا و مدیران بیمارستان ها و دکتر «اکبر اجرائی» مدیر روابط عمومی دانشگاه، مشاور عالی رئیس دانشگاه را همراهی می کردند./101

پایان خبر

تاریخ:
1397/04/19
تعداد بازدید:
388
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal