حمایت از کالای ایرانی
A+
A-
۱۳۹۷ دوشنبه ۱ بهمن
آگاهی از رتبه بندی بهداشتی رستوران ها در شیراز به کمک نرم افزار اندرویدی
.

سرپرست مرکز بهداشت شهدای والفجر از راه اندازی نرم افزار اندرویدی رتبه بندی بهداشتی رستوران ها خبر داد.

به گزارش «وب دا» در شیراز، دکتر «احمد رضازاده» افزود: شهروندان می توانند با اتصال به اینترنت گوشی تلفن همراه خود و استفاده از نرم افزار اندرویدی اطلاع رسانی و رتبه بندی بهداشتی رستوران ها، در هر نقطه ای از کشور موقعیت رستوران های اطراف محل استقرار خود و وضعیت بهداشتی آنها را مشاهده کنند.

او گروه رستوران ها را شامل رستوران، رستوران سنتی، سفره خانه، چلوکبابی و سلف سرویس معرفی کرد و گفت: بر اساس این نرم افزار رتبه عالی بهداشتی به واحدهایی تعلق می گیرد که در سه بازرسی متوالی رتبه یک بهداشتی را کسب کرده باشند.

سرپرست مرکز بهداشت شهدای والفجر ادامه داد: رتبه یک بهداشتی به واحدهایی تعلق می گیرد که بر اساس بازرسی ها بین نود تا صد درصد امتیاز را کسب کرده باشند و رتبه های دو و سه نیز به ترتیب به رستوران های بین هشتاد تا 89 و هفتاد تا 79 تعلق می گیرد.

دکتر «رضازاده» از پیش‌بینی امکان ثبت نظرات کاربران در این سامانه در یکی از چهار گزینه عالی، خوب، متوسط و ضعیف خبر داد و یادآور شد: شهروندان می‌توانند برای بهره مندی از امکانات نرم افزار سامانه اطلاع رسانی و رتبه بندی بهداشتی رستوران ها ویژه اندروید که در پایگاه اطلاع رسانی معاونت بهداشت وزارت بهداشت طراحی شده، به وب سایت مرکز بهداشت شهدای والفجر به نشانی shc.sums.ac.ir، منوی اخبار و اطلاعیه ها، قسمت طرح تحول سلامت مراجعه کنند./101

پایان خبر

تاریخ:
1397/04/19
تعداد بازدید:
528
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:11
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal