حمایت از کالای ایرانی
A+
A-
۱۳۹۷ دوشنبه ۱ بهمن
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه خبر داد: ساعت های اداری دانشگاه تغییر یافت
.

به استناد دستور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس و در راستای مدیریت بهینه مصرف و پیشگیری از قطع برق، ساعات اداری دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تغییر یافت.

 

به گزارش «وب دا»، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: ساعات کار کارکنان ستادی مرکزی دانشگاه، ستاد شبکه ها، مراکز بهداشت و مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی، از روز سه شنبه، نوزدهم تیر تا سی و یکم مرداد، از ساعت 6 و 30 دقیقه صبح تا 14 و 30 دقیقه خواهد بود.

دکتر «مهرداد شریفی» افزود: ساعات کار کارکنان مراکز خدمات جامع سلامت شهری و خانه های بهداشت نیز از شنبه تا چهارشنبه هر هفته، از ساعت 6 و 30 دقیقه تا 14 و 30 دقیقه و در روزهای پنجشنبه، از ساعت 6 و 30 دقیقه تا 12و 30 دقیقه و در دانشکده ها، از ساعت 6 و 30 دقیقه تا 13 و 30 دقیقه است.

او توضیح داد: ساعت کار آن گروه از مراکز خدمات جامع سلامت روستایی که ساعت کاری آن ها، پیش از این هم مشابه مراکز جامع سلامت شهری بوده، همانند مراکز خدمات جامع سلامت شهری تغییر می یابد، اما ساعت کار آن گروه از مراکز خدمات جامع سلامت روستایی که در دو نوبت صبح و بعد از ظهر ارایه خدمت می کنند، بدون تغییر است.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از خانواده بزرگ دانشگاهیان علوم پزشکی شیراز خواست تا در صرفه جویی مصرف حامل های انرژی به ویژه برق و آب، همت گمارند./101

پایان خبر

تاریخ:
1397/04/17
تعداد بازدید:
2560
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:22
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal