حمایت از کالای ایرانی
A+
A-
۱۳۹۷ سه شنبه ۳ مهر
1397/02/22
فراخوان جذب هیات علمی ضریب کا / قراردادی برای مرکز تحقیقات سرطان

 نظر به اهداف مراکز تحقیقات مبنی بر گسترش فعالیت های تحقیقاتی و بنا بر مصوبه کارگروه صلاحیت علمی اعضای هیات علمی مراکز تحقیقاتی دانشگاه ، به اطلاع می رساند که مراکز زیر متقاضی جذب هیات علمی پژوهشی ضریب کا / قراردادی می باشند.

 

نام مرکز تحقیقات

رشته آموزشی مورد نیاز

تعداد ظرفیت

سرطان

دکترای تخصصی (Ph.D) ایمنی شناسی

1

 

لازم به توضیح است که جذب به صورت ضریب کا /قراردادی است و دانشگاه هیچ گونه تعهدی نسبت به تبدیل وضعیت به پیمانی ندارد و تمدید ضریب کا /قرارداد منوط به فعالیت علمی قابل قبول سالانه و رضایت مرکز تحقیقات مورد نظر می باشد. ضمنا افراد در حال تحصیل مجاز به شرکت در این فراخوان نمی باشند.

شرایط : داشتن حداقل 3 مقاله اصیل پژوهشی (Original Article) چاپ شده در ISI یا Pubmed که در آن داوطلب عضو هیات علمی ، نفر اول یا نویسنده مسئول بوده و حداقل یکی از این مقالات مستخرج از پایان نامه دوره دکتری تخصصی باشد (دو مقاله می تواند Acceptance باشد) ، برای متقاضیان شرکت در این فراخوان الزامی است

 
داوطلبان می توانند درخواست کتبی، رزومه (CV) به همراه مستندات مربوطه و حداقل دو توصیه نامه علمی تا تاریخ 1397/3/5 به آدرس زیر ارسال نمایند. 

آدرس جهت ارسال مدارک : شیراز- خیابان زند - جنب داروخانه هلال احمر - ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز - طبقه هفتم - معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه - امور آموزشی و هیات علمی مراکز تحقیقاتی دانشگاه - صندوق پستی : 1978-71345
ایمیل :
vcr-libs7@sums.ac.ir

تلفن تماس : 32305410-071 داخلی 7386 

تعداد بازدید:
617
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:5
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal