سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد
پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مناسبت روز جهانی قدس؛
قلوب همه مومنان جهان، برای آزادی دوباره قبله نخست مسلمین از یوغ استکبار جهانی می تپد
.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با انتشار پیامی، فرا رسیدن روز جهانی قدس را گرامی داشت و ابتکار هوشمندانه رهبر کبیر انقلاب برای نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس را فرصت ارزشمندی برای اتحاد دنیای اسلام خواند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «مهرزاد لطفی» در این پیام ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مسلمانان در ماه مبارک رمضان، برای آزادی قدس شریف از یوغ استکبار جهانی، ابراز امیدواری کرد.

در متن این پیام آمده است:

ابتکار عالمانه رهبر کبیر انقلاب اسلامی، با ژرفای دید هوشمندانه برای نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس، یادگاری ارزشمند برای امت اسلام است که با علم به عمق معنای آن و در پیوند با اصل اساسی اتحاد و یکپارچگی دنیای اسلام، سال هاست همدل و همراه گشته اند. این ایده ارزشمند از دستاوردهای غنی انقلاب اسلامی ایران است که به سراسر دنیا صادر شد و اکنون میعادی جاویدان برای حق طلبی و اعتلای پرچم همیشه سرافراز اسلام گشته است.

جامعه جهانی مسلمانان به واسطه این اقدام خردمندانه خمینی کبیر(ره) و در تحقق رسالتی مشترک، همچون حلقه هایی به هم پیوسته از یک زنجیره مستحکم، امتی واحد گشتند که سال هاست در این یوم الله جهانی، همصدا با ملت مظلوم فلسطین، ندای آزادگی سر می دهند و به راستی انتخاب این روز در پربرکت ترین ماه خداوند که قلوب همه مومنین، در ژرف ترین میزان تعلق به منبع لایزال هستی است، به این رویداد جهانی، معنویت مضاعفی بخشیده است.

امسال نیز با وجود همه تحولاتی که در طی ماه های اخیر، سراسر دنیا را به خود معطوف ساخته، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، رهنمودهای رهبر معظم انقلاب را به گوش جان شنیده و ضمن همدلی با این آرمان جهانی، همچون هر سال، قلوب همه مومنان جهان، برای آزادی دوباره قبله نخست مسلمین از یوغ استکبار جهانی می تپد.

همه ما امیدواریم خواهران و براداران مومن و مسلمان فلسطینی، بتوانند بار دیگر در سایه سار بیت المقدس، به آرامش و استقلال رسیده و ایادی ناپاک اشغالگران، از سرزمین فلسطین کوتاه گردد.

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما خواهران و برادارن شریف مسلمان، به ویژه همکاران ارجمندم در حوزه سلامت و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، فرا رسیدن این یوم الله جهانی را گرامی داشته و از ایزد منان، آزادی قدس شریف را خواستارم.

دکتر مهرزاد لطفی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/03/01
تعداد بازدید:
336
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal