سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۵ خرداد
مدیران 3 گروه آموزشی دانشگاه منصوب شدند
.

طی احکامی جداگانه از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مدیران سه گروه آموزشی دانشگاه منصوب شدند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «مهرزاد لطفی» در احکام جداگانه ای، دکتر «طاهره کلانتری» را به عنوان مدیرگروه علوم آزمایشگاهی، دکتر «لاله محمودی» را به عنوان مدیرگروه داروسازی بالینی و دکتر «مریم مردانی» را به عنوان مدیرگروه بیماری های دهان و تشخیص دانشگاه منصوب کرد.

 

متن حکم دکتر «طاهره کلانتری» به این شرح است:

پیرو ابلاغ انتصاب شماره 1101/9/پ/98 مورخ 3/12/98 و در اجرای ماده 8 آیین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری، نظر به مراتب تعهد و تجربیات ارزنده سرکارعالی، به موجب این حکم به مدت 2 سال به عنوان مدیرگروه علوم آزمایشگاهی منصوب می گردید تا ان شاء ا... با بهره گیری از توانمندی های علمی و عملی خود و هرگونه هماهنگی با اعضای محترم هیأت علمی گروه مربوطه و در چارچوب وظایف اجرائی محوله، در جهت ارتقاء و اعتلای سطح فعالیت های آموزشی و پژوهشی گروه مربوطه منشاء خدمات ارزشمندی باشید.

از خداوند متعال توفیق روزافزونتان را مسألت می نمایم.

 

دکتر مهرزاد لطفی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز

 

در متن حکم دکتر «لاله محمودی» آمده است:

پیرو ابلاغ انتصاب شماره 1092/9/پ/98 مورخ 30/11/98 و در اجرای ماده 8 آیین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری، نظر به مراتب تعهد و تجربیات ارزنده سرکارعالی، به موجب این حکم به مدت 2 سال به عنوان مدیرگروه داروسازی بالینی منصوب می گردید تا ان شاء ا... با بهره گیری از توانمندی های علمی و عملی خود و هرگونه هماهنگی با اعضای محترم هیأت علمی گروه مربوطه و در چارچوب وظایف اجرائی محوله، در جهت ارتقاء و اعتلای سطح فعالیت های آموزشی و پژوهشی گروه مربوطه منشاء خدمات ارزشمندی باشید.

از خداوند متعال توفیق روزافزونتان را مسألت می نمایم.

 

دکتر مهرزاد لطفی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز

 

متن حکم دکتر «مریم مردانی» به این شرح است:

پیرو ابلاغ انتصاب شماره 1099/9/پ/98 مورخ 3/12/98 و در اجرای ماده 8 آیین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری، نظر به مراتب تعهد و تجربیات ارزنده سرکارعالی، به موجب این حکم به مدت 2 سال به عنوان مدیرگروه بیماری های دهان و تشخیص منصوب می گردید تا ان شاء ا... با بهره گیری از توانمندی های علمی و عملی خود و هرگونه هماهنگی با اعضای محترم هیأت علمی گروه مربوطه و در چارچوب وظایف اجرائی محوله، در جهت ارتقاء و اعتلای سطح فعالیت های آموزشی و پژوهشی گروه مربوطه منشاء خدمات ارزشمندی باشید.

از خداوند متعال توفیق روزافزونتان را مسألت می نمایم.

 

دکتر مهرزاد لطفی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/01/06
تعداد بازدید:
1886
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:5
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal